12:53 29 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی کاپیتان و فوق‌ ستاره بارسلونا در مورد انتقاد‌های آخر از خودش واکنش نشان داد و مدعی شد از این که همه او را سبب مشکلات باشگاه می‌دانند، خسته شده است.

به گزارش اسپوتنیک، اخیرا اریک اولهتس، مشاور سابق گریزمن در گفت‌وگویی از مسی انتقاد کرده بود و گفته بود که او در بارسلونا دیکتاتوری راه انداخته است و سایر بازیکنان  یا باید طرف او باشند یا در برابر او.

مسی که چند روز قبل برای انجام بازی‌های ملی راهی کشورش شده بود و یک تساوی 1-1 برابر پاراگوئه و یک پیروزی 0-2 برابر با تیم ملی آرجانتین کسب کرد، در بازگشت به بارسلونا و در فرودگاه با خبرنگاران صحبت کرد و به گفته‌های مشاور سابق گریزمن واکنش نشان داد.

مسی در پاسخ به این پرسش که نظرش در مورد صحبت‌های اریک اولهتس چیست، گفت:" حقیقتا خسته شدم چرا که من را مشکل همه چیز در باشگاه می دانند".

به نظر می‌رسد که مسی از شرایط خود حتی در شهر بارسلونا راضی نیست زیرا و پس از نشست جت شخصی‌اش در فرودگاه ال‌پرات، نیم ساعت با ماموران مالیات نیز گفت‌وگو داشت و به آن گفته که بعد از 15 ساعت پرواز باید با مالیاتی‌ها روبرو شود واین برای دیوانه کننده است.

با این شرایط به نظر می‌رسد که مسی آخرین ماه‌های خود را در بارسلونا سپری می‌کند و احتمالاً پس از پایان فصل این تیم را ترک خواهد کرد.

مرتبط:

مسی پس از پیروزی برابر پرو: ما قوی‌تر می‌شویم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر