03:23 24 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کاسمیرو هافبک برازیلی رئال مادرید کرونا را شکست داد و می‌تواند به تمرینات این تیم اضافه شود اما هازارد و ادر ملیتائو هنوز به این ویروس آلوده اند.

به گزارش اسپوتنیک، نزدیک به ده روز قبل باشگاه رئال مادرید تایید کرد که هازارد و کاسمیرو دو بازیکن این تیم به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و به قرنطینه خانگی رفته‌اند.

دو بازیکن امروز در کنار سایر بازیکنان آزمایش کرونا دادند تا مشخص گردد که ویروس کرونا هنوز در بدن آن‌ها وجود دارد یا خیر.

آزمایش گرفته شده از کاسمیرو هافبک برازیلی رئال مادرید دقایقی قبل منفی شد و این بازیکن جواز حضور در تمرینات رئال مادرید را دریافت کرد اما این باشگاه برای منفی شدن آزمایش هازارد و ادر ملیتائو باید صبر کند و این بازیکنان هنوز مجبور به حضور در قرنطینه اند.

کاسمیرو پس از منفی شده آزمایشش در شبکه‌های اجتماعی نوشت:" مبارک. از همه پیام‌ها، حسن نیت و پشتیبانی‌های‌تان بسیار سپاسگزارم. من سعی خواهم کرد عشق را به روشی که خودم بهتر می‌دانم به شما برگردانم. و مهمتر از همه، مراقب خودتان باشید. هالا مادرید!".

این در حالی‌ست که زیدان مصدومان زیادی دارد و بازگشت این بازیکن می‌تواند خبر خوبی برای او در آستانه دیدار برابر ویارئال باشد.

مرتبط:

هازارد و کاسمیرو هم کرونایی شدند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر