12:09 29 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال رئال مادرید از علاقه‌اش برای بازگشت به این تیم سخن گفت.

به گزارش اسپوتنیک، ایکر کاسیاس که در سال 2015 پس از 15 فصل حضور در رئال مادرید، از این تیم جدا و به پورتو پیوست و در نهایت در تابستان اخیر با پیراهن این تیم پرتگالی اعلام بازنشستگی کرد، از علاقه‌اش برای بازگشت به رئال برای فعالیت در پستی دیگر سخن گفت.

کاسیاس که 167 بازی ملی با پیراهن اسپانیا در کارنامه‌اش به ثبت رسیده و قهرمانی در یورو 2008، جام جهانی 2010 و یورو 2012 را با ماتادور‌ها را تجربه کرده، در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «موویستار» اسپانیا گفت:«هیچیک از ما نمی‌دانیم که فردا قرار است چه اتفاقی بیفتد، اما از بازگشت به رئال مادرید هیجان‌زده خواهم شد.»

اسطورۀ رئال مادرید در ادامه گفت:«نمی‌توانم علاقه‌ام برای بازگشت به رئال مادرید را مخفی کنم به خصوص پس از 25 سال حضور در رئال مادرید. این رویایی است که در سر دارم. می‌توانم برای این باشگاه مشهور در سطح جهان، مثمرثمر باشم، چون شناخت خیلی خوبی از این باشگاه دارم. بازگشت به رئال مادرید و انتقال آن ارزش‌هایی که در کودکی در این باشگاه آموخته‌ام، من را به وجد می‌آورد. من هیچگاه در‌های بازگشت به رئال مادرید و دوباره خوشحال شدن را نبسته‌ام

ایکر کاسیاس در دوران حضورش در رئال مادرید به عناوین قهرمانی همچون پنج قهرمانی در لالیگا، دو قهرمانی در جام حذفی اسپانیا، چهار قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، سه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، دو قهرمانی در سوپرجام اروپا و یک قهرمانی در جام جهانی باشگاه‌ها را تجربه کرد.

مرتبط:

راموس رکورد کاسیاس را شکست + عکس
کاسیاس: مسی با استعداد ذاتی و رونالدو با تلاش به موفقیت رسیده است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر