16:01 27 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در تازه‌ترین اظهارات خود در مورد جذب کاپیتان رئال مادرید، ادامه حضور مسی و شرایط گریزمن در بارسلونا صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، ویکتور فونت، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا تازه‌ترین مصاحبه‌اش در مورد وضعیت لیونل مسی، گریزمن در بارسلونا و جالب‌تر اینکه در بازه جذب سرجیو راموس صحبت کرده است.

نامزد ریاست باشگاه کاتالانی‌ها در ابتدای صحبت‌هایش در مورد فوق ستاره آرجنتینی این تیم گفت:«از نظر ما رابطه مسی و بارسلونا یک رابطه استراتژیک است و میخواهیم مطمئن شویم که شرایط مناسبی برای او ایجاد میکنیم تا حتی پس از بازنشستگی نیز در باشگاه نقش ایفا کند . مسی میتواند ایده های زیادی داشته باشد.»
فونت در ادامه همچنان در مورد مسی گفت:«مسی ناامید است چون سران باشگاه به او وعده داده بودند که هر وقت می خواهد می تواند برود ولی در نهایت این اجازه را به او ندادند. شما باید پروژه جدیدی داشته باشید تا مسی دوباره قهرمان اروپا شود. با مسی صحبت نکردم ولی به نظرم بهترین پروژه ورزشی برای کسب رضایت مسی برای ماندن، ژاوی است.»
نامزد ریاست باشگاه بارسلونا در ادامۀ صحبت‌هایش در مورد ستاره فرانسوی این تیم نیز اظهار داشت:«خرید گریزمن و بستن قرارداد با او کاری بود که نباید از سوی باشگاه انجام می‌شد. به این دلیل که او هم پستی مسی است و نمی تواند جایگاهی در ترکیب تیم داشته باشد. از خروج سوارس از تیم غافلگیر شدم. بارسلونا بدون جذب جایگزینی بهترین گلزنش را از دست داد.»

فونت در بخش پایانی صحبت‌هایش در مورد جذب کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید بیان داشت:«اگر ژاوی از من بخواهد تا با راموس قرارداد امضا کنم تا سود اقتصادی داشته باشد این کار را می کنم.»

مرتبط:

نفس راحت کومان و دیدیه شان؛ آزمایش «کرونا»ی گریزمن و لنگلت منفی اعلام شد
آلابا در دستور کار؛ جانشین راموس از بایرن مونیخ میاید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر