16:32 27 نوامبر 2020
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رییس باشگاه اتلتیکومادرید می‌گوید، آنتوان گریزمن هر زمانی که بخواهد می‌تواند به تیم سابق خود بازگردد.

به گزارش اسپوتنیک، وضعیت برای دومین خرید گرانقیمت تاریخ باشگاه بارسلونا چندان خوب نیست. گریزمات در تابستان راهی بارسلونا شد و تا به اینجای کار چهار گل و سه پاس گل را به ثبت رسانده و برای بازیکنی که با 120 میلیون یورو خریداری شده چندان مطلوب نیست.

وضعیت نه چندن خوب ستاره فرانسوی بارسلونا باعث شده که انریکه سرزو، رییس باشگاه اتلتیکو مادرید درباره امکان بازگشت او به این تیم صحبت کند. سرزو در گفتگویی در این خصوص بیان داشت:«گزیزمن وقتی اینجا (اتلتیکومادرید) را ترک کرد به او گفتم امیدوارم در بارسلونا با تو مثل اینجا رفتار کنند. آنها وضعیت سختی دارند ولی بارسلونا تیم خوبی است.»
رییس باشگاه اتلتیکو در ادامه افزود:«زندگی مراحل گونان خودش را دارد. بسیاری‌ها هستند که اتلتیکو را ترک می‌کنند و سپس برمی گردند و بسیاری هم اینجا را ترک می کنند و هیچ وقت برنمی گردند. به آنتوان گفتم همیشه در باشگاه به رویت برای بازگشت باز است.»
سزرو در پایان صحبت‌هایش در پیوند به مشکلات اخیر بارسلونا با فوق ستاره این گفت:«ارتباط مسی با بارسلونا  به روزهای عادی خود بر می گردد و دوباره مسی بازیکن بازیکن خواهد شد و بارسلونا را به قهرمانی می رساند. او بازیکن خوبی است و این طبیعی است بارسلونا اجازه رفتن به او را ندهد.»

مرتبط:

نفس راحت کومان و دیدیه شان؛ آزمایش «کرونا»ی گریزمن و لنگلت منفی اعلام شد
اظهارات جنجالی نامزد ریاست بارسلونا در مورد راموس و گریزمن
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر