20:41 19 اکتوبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نشریه کیکر آلمان مدعی‌ست که پاریسن‌جرمن با داوید آلابا به توافق رسیده و این مدافع اتریشی تابستان آینده راهی پاریس خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، داوید آلابا یکی از بازیکنان بایرن مونیخ است که باید منتظر جدایی او بود. قرارداد آلابا با بایرن مونیخ در پایان فصل 2021، به پایان می رسد و به نظر می رسد که این بازیکن تمایلی برای ماندن در جمع باواریایی‌ها ندارد.

دو طرف در چند ماه آخر چند دور مذاکره برای تمدید قرارداد داشتند اما این مذاکره نتیجه مثبتی در پی نداشت و در نهایت تمدید قرارداد منتفی شد.

دلیل منتفی شدن تمدید قرارداد تفاوت فاحش در مبلغ پیشنهادی باشگاه و مبلغ درخواستی دستمزد از سوی الابا عنوان شده و گفته می‌شود که این بازیکن نزدیک به 20 میلیون یورو دستمزد در سال از مدیران بایرن خواسته است.

حالا در آلمان گزارش‌های به نشر که نشان می‌دهد باشگاه پاریسن‌جرمن شرط آلابا را پذیرفته و این مدافع احتمالاً راهی لیگ فرانسه خواهد شد.

بر اساس ادعای کیکر، باشگاه پاریسن جرمن با پرداخت دستمزد سالیانه 20 میلیون یورو به داوید آلابا موافقت کرده و این بازیکن نیز خواهان پیوستن به این باشگاه فرانسوی است.

پی‌اس‌جی در حالی با این بازیکن به توافق نهایی دست یافته که باشگاه‌های بزرگی چون بارسلونا، رئال مادرید، یوونتوس، منچسترسیتی و منچستریونایتد نیز خواهان به خدمت گرفتن این مدافع اند.

مرتبط:

تمایل آلابا به حضور در لیگ برتر؛ انتخاب دشوار از میان پپ و کلوپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر