10:00 09 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه میلان به شدت نگران مصدومیت ستاره سویدنی تیم شان است چراکه این بازیکن وزنه سنگینی در خط حمله روسونری محسوب می‌شود.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه میلان در خصوص مصدومیت زلاتان ابراهیموویچ که شب گذشته ستاره تیمش بود و با زدن دو گل مقابل ناپولی عامل اصلی برتری روسونری شد، اعلام کرد آزمایش‌های لازم روی پای چپ مهاجم سویدنی انجام خواهد شد تا میزان صدمه‌ای که وارد شده مشخص شود.

این در حالی است که کادر فنی میلان نگرانی خود را از دوری ابراهیموویچ ابراز کرده و تعویض اجباری این بازیکن در دقیقه ۷۹ را نشان از آسیبی مهم دانسته است. به خصوص اینکه زلاتان بلافاصله پس از خروج از زمین آثار درد در چهره‌اش نمایان بود و از کمپرس یخ برای کاهش درد استفاده کرد.

در همین حال، نشریه «توتو اسپورت» ایتالیا، گزارش داده که زلاتان به  دلیل این مصدومیت دو بازی پیش روی روسونری مقابل لیل در لیگ اروپا و فیورنتینا در سری‌آ را از دست خواهد داد. مصدومیت مهاجم 39 ساله می‌تواند آسیب شدیدی به قوای تهاجمی میلان صدرنشین وارد کند چون او در 8 بازی این فصل روسونری در سری‌‌آ ایتالیا زننده 10 گل برای تیمش بوده و در شرایطی بسیار خوب قرار دارد.

کاهش آمادگی ابراهیموویچ می‌تواند مانع حفظ صدر جدول برای میلان شود.

مرتبط:

ناپولی 1 - میلان 3؛ پرواز میلان با زلاتان ایبراهیموویچ به صدر سری‌آ ایتالیا
خبر بد برای میلان؛ ماشین گلزنی مصدوم شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر