01:21 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مارکو فان‌باستن ستاره سابق تیم ملی هالند و باشگاه میلان، در مورد مسی صحبت کرد و جدایی او را به سود دو طرف دانست.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی در فصل جاری و پس از آن که درخواست جدایی‌اش از سوی مدیران بارسلونا پذیرفته نشد، نمایش بسیار ضعیفی داشته و از درخشش سابق او در ترکیب بلوگرانا خبری نیست.

بسیاری از پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال دلیل عدم درخشش مسی را نداشتن انگیزه و تمایل به جدایی عنوان و به مدیران باشگاه مشوره داده اند که حفظ لئو با چنین وضعی سودی برای دو طرف نخواهد داشت.

در همین حال مارکو فان‌باستن ستاره سابق تیم ملی هالند و باشگاه‌های آژاکس و میلان، امروز در گفت‌وگویی از مدیران بارسلونا خواست تا به مسی اجازه دهند برود.

او در این مورد گفت:" عملکرد مسی و آنتوان گریزمن شبیه بازیکنان سطح پایین است و من فکر می‌کنم عدم حضور هواداران تا جایی تأثیر گذار بوده. آن‌ها روابط خوبی هم ندارند و این موضوع هم سبب شده تا بازی که از آن‌ها در گذشته می‌دیدیم، نبینیم. باشگاه در حال حاضر به پول نیاز دارد و سیتی آماده است او را به خدمت بگیرد. این باشگاه حاضر است 50 میلیون یورو پرداخت کند و بارسا می‌تواند از این فرصت استفاده کند و از پرداخت دستمزد هنگفت مسی رهایی یابد".

این در حالی‌ست که امروز گزارشی‌هایی به نشر رسید که سیتی تمایلی برای جذب مسی ندارد و گواردیولا خواهان به خدمت گرفتن جک گریلیش است.

مرتبط:

فان باستن از بازی فیفا 20 کنار گذاشته شد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر