01:39 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از دیدار شاگردانش برابر دیناموکیف، درمورد استراحت مسی و وضعیت بازی‌های لیگ قهرمانان صحبت کرده است.

به گزارش اسپوتنیک، رونالد کومان سرمربی بارسلونا در نشست خبری پیش از بازی با دیناموکیف در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا درباره استراحت به مسی و دی‌یونگ و شرایط بازی‌های این فصل لیگ قهرمان صحبت کرده است.

کومان در مورد اینکه چرا مسی و دیونگ را به بازی برابر دیناموکف دعوت نکرده است، گفت:«ما فکر کردیم که حالا زمان خوبی برای استراحت دادن به لئو و فرنکی است. هر دو بازیکن در تمام بازی‌های این فصل ما حضور داشته‌اند و در اکثر دقایق در زمین بوده‌اند.»
سرمربی آبی‌اناری‌ها در ادمه افزود:«علاوه بر این آنها در تیم‌های ملی‌شان هم بازی‌ کرده‌اند. به خصوص در مورد مسی که از سفر طولانی از آمریکای جنوبی به اینجا آمده است. گاهی اوقات شما باید از بازیکنان‌تان محافظت کنید چون تقویم بازی‌ها به طرز باورنکردنی فشرده شده است.»

سرمربی هالندی بارسلونا در بخش پایانی با انتقاد از کارکردهای یوفا و فیفا گفت:«دیگر وقتش شده که یوفا و فیفا به حال کارهایی که ما داریم با فوتبالیست‌ها انجام می‌دهیم فکری کنند چون این وضعیت جنون‌آمیز است. باید شنبه شب تا دیروقت بازی کنیم، بعد دوشنبه سفر کنیم و دوباره سه‌شنبه بازی کنیم و صبح چهارشنبه برگردیم. با این شرایط آماده نگه داشتن بازیکنان غیرممکن است.»

مرتبط:

دلیل غیبت مسی برابر دیناموکیف مشخص شد
کومان در کنار مسی؛ سرمربی هالندی در مقابل لئو نمی‌ایستد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر