10:28 21 سپتمبر 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، با دو دیدار امشب آغاز شد که سویا در برابر کرسنودار به برتری رسید و چلسی نیز در دقایق پایانی به دشواری برابر رن پیروز شد.

به گزارش اسپوتنیک، امشب دو دیدار از دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، زودتر از سایر دیدارها برگزار شد که آن چلسی برابر رن به برتری دست یافت و سویا در خانه کرسنودار موفق به کسب سه امتیاز شد.

چلسی که در خانه رن مهمان بود، در این دیدار نمایش خوبی داشت و در دقیقه 22 با هادسون اودوی به گُل برتری دست یافت اما این گُل را گیراسی در دقیقه 85 جبران کرد تا همه فکر کنند که این دیدار مساوی خواهد شد.

چلسی اما تسلیم نشد و در دقیقه 90+1 به گُل برتری دست یافت و اولیویه ژیرود ناجی لمپارد شد.

در دیگر دیدار که سویا در خانه کرسنودار مهمان بود، خیلی زود و در دقیقه 4 با ایوان راکیتیچ به گُل رسید اما کامپوس در دقیقه 56 گُل تساوی را به ثمر رساند تا دقایق باقی مانده این دیدار جذاب دنبال شود.

این بازی تا دقیقه 90+5 مساوی دنبال می‌شد تا این که منیر الحدادی گُل برتر اندلسی‌ها را به ثمر رساند و تساوی را با بُرد عوض کرد.

با پایان این دو دیدار که از گروه E، برگزار شده بود، چلسی و سویا 10 امتیازی شدند اما آبی‌ها به دلیل تفاضل گُل بهتر صدرنشین گروه شدند و اندلسی‌ها نیز دوم شدند.

در رده سوم کرسنودار ایستاد و رن نیز با 1 امتیاز در رده چهارم قرار گرفت.

مرتبط:

رکورد فوق‌العاده «ارلینگ هالند» در لیگ قهرمانان اروپا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر