01:53 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فرانسوی رئال مادرید در نشست خبری پس از بازی با اینتر به مرگ دیه گو مارادونا واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید پس از این پیروزی ارزشمند در مصاحبه با نشریه «مارکا» در مورد بازی شب گذشته شاگردانش برابر اینتر و درگذشت مارادونا صحبت کرده است.

سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها مرگ اسطورۀ فوتبال جهان را یک ضایعۀ جبران ناپذیر در فوتبال جهان عنوان کرد و در این خصوص گفت:«مارادونا برای من و همه یک منبع الهام بود. افتخار دیدار با او را داشتم او واقعا الگوی برای تمام بازیکنان بود. جام جهانی 1986 همیشه در ذهنم با کاری که او انجام داد، هک شده است. من در آن زمان 14 سال سن داشتم و هیچ حرفی ندارم و همه به خاطر این اتفاق ناراحت هستیم.»
زیدان در بخش دیگری از صحبت‌هایش در موورد برتری شاگردانش برابر اینتر گفت:«از همان آغاز نمایش خوبی از اراائه دادیم و با شخصیت و جدی بودیم. این سه امتیاز بسیار مهم بود و برای کسب آن نیاز بود بهترین بازی را انجام دهیم و همین کار را هم انجام دادیم. برای بازیکنان خوشحالم چرا که زمانی که نیاز باشد، خودشان را نشان می دهند.»

سفیدپوشان مادرید در شبی که فوق العاده ظاهر شد، توانست اینتر را در سن سیرو با دو گل شکست دهد و بدشانس بود که گل های بیشتری نزد.

 

مرتبط:

واکنش رئال، لیورپول، یونایتد و بوکا جونیورز به مرگ مارادونا؛ جهان فوتبال در عزای دُن دیگو+عکس
اینتر 0 – رئال 2؛ پیروزی شیرین خارج از خانه در شب گلزنی هازارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر