00:03 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

خاویر تباس رییس سازمان لیگ لالیگا، در گفت‌وگویی به حضور برخی از بزرگان فوتبال اروپا در اسپانیا ابراز علاقه کرد.

به گزارش اسپوتنیک، لیگ اسپانیا( لالیگا) همواره سرمربیان و بازیکنان بزرگی را در خود دیده است و اکثر ستاره‌های جوان دوست دارند تا در این لیگ بازی کنند و خود شان را جهانیان نشان دهند.

در چند فصل آخر اما بازیکنان بزرگی چون نیمار و رونالدو از تیم‌های شان جدا شدند و راهی تیم‌های دیگر در لیگ‌های ایتالیا و فرانسه شده اند.

لیونل مسی یکی از ستاره‌های مطرح لالیگا نیز خواهان جدایی است و می‌خواهد راهی لیگ انگلیس شود که این موضوع تأثیر منفی روی مسائل اقتصادی خواهد داشت.

رییس لالیگا شب گذشته در گفت‌وگویی از مسی خواست تا در این لیگ بماند و مدعی شد که او خواهان حضور برخی دیگر از بزرگان فوتبال در این لیگ است.

خاویر تباس در این مورد به WFS گفت:" من مسی را در لالیگا می خواهم، همانطور که مورینیو، گواردیولا، کلوپ، کریستیانو را می خواهم ... همۀ آن‌ها به شما کمک می کنند تا از لحاظ اقتصادی رشد کنید. یک بازیکن می تواند به شما کمک کند، اما ضروری نیست. معاملات انجام شده برای چهار فصل آینده در تقریباً تمام مناطق انجام شده است. این می‌تواند تا حدی بر حمایت های مالی تأثیر بگذارد، اما ما واقعاً سخت روی مارک لیگ کار کرده‌ایم و متوجه آن عدم حضور برخی ستاره‌ها نخواهیم شد. امیدوارم مسی، که بهترین بازیکن تاریخ است، کار خود را در اینجا به پایان برساند".

این در حالی‌ست که جدایی مسی و نیمار شدیداً به لیگ اسپانیا ضربه زد و میزان سودآوری این لیگ را شدیداً کاهش داد.

مرتبط:

رکورد جدید ال چولو در لالیگا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر