11:35 07 مارچ 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

آقای خاص پس از پیروزی در برابر لودوگورتس، در مورد مارادونا صحبت کرد و اظهار داشت که اسطوره فوتبال آرجانتین پس از هر شکست به او تماس می‌گرفت و برایش روحیه می‌داد.

به گزارش اسپوتنیک، تاتنهام شب گذشته در رقابت‌های لیگ اروپا به مصاف  لودوگورتس رفت و با 4 گُل حریفش را شکست داد.

پس از این پیروزی خوزه مورینیو در کنفرانس خبری با خبرنگاران صحبت کرد که بیشتر صحبت‌هایش در مورد دیگو مارادونا بود.

او به مرگ ناگهانی مارادونا واکنش نشان داد و مدعی شد که او همواره پس از شکست‌ها برایش تماس می‌گرفت و تلاش می‌کرد تا روحیه‌اش را بلند ببرد.

آقای خاص در این مورد به خبرنگاران گفت:" مارادونا دو شخصیت داشت. یکی مارادونا که همه می‌شناسند و انترنت پُر است از معلومات بسیار انبوه در موردش و دومی دیگو که با این نام بیشتر دوستان و کسانی‌که با او در رختکن یکجا بوده اند، او را می‌شناسند. من امروز بارها از دیگو برای بازیکنانم گفتم. از روزهایی که با هم بودیم و از اینکه چقدر دلم برایش تنگ می‌شود. به خصوص برای تماس‌هایی که او بعد از شکست‌ها می‌گرفت و سعی می کرد به من روحیه بدهد. دیگو هرگز بعد از پیروزی به من زنگ نمی زد. فقط بعد از شکت".

این در حالی‌ست که دیگو مارادونا به روز چهارشنبه به دلیل حمله قلبی در منزل خود در آرژانتین از دنیا رفت. یک روز بعد از درگذشت این اسطوره فوتبال دنیا که خیلی‌ها از او به عنوان بهترین بازیکن تاریخ یاد می‌کنند، حواشی مربوط به مرگ او بالا گرفته است.

مرتبط:

محرومیت یک جلسه‌ای «ژوزه مورینیو» از رقابت‌های اروپایی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر