02:07 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

یورگن کلوپ سرمربی موفق لیورپول، پس از مدت‌ها در مورد واینالدوم هافبک هالندی تیمش ابراز نظر کرد و از خواست تا در این تیم بماند.

به گزارش اسپوتنیک، جورجینو واینالدوم در سال 2016 از نیوکاسل به لیورپول منتقل شد و از آن زمان تا حالا نقش به سزایی در موفقیت‌های سرخ‌ها داشته است.

قرارداد فعلی این هافبک هالندی در پایان فصل با لیورپول به پایان می‌رسد و تا حالا دو طرف هیچ‌گونه مذاکرۀ برای تمدید قرارداد نداشته اند.

باشگاه لیورپول که تیاگو آلکانتارا، الکس آکسلید-چمبرلین، نبی کیتا، جوردن هندرسون، کورتیس جونز، فابینیو و جیمز میلنر را در خط میانی دارد، از نقش برازنده این بازیکن هالندی آگاه است و کلوپ از مدیران این باشگاه بارها خواسته تا برای حفظ واینالدوم تلاش کنند.

این سرمربی هالندی که همواره در مورد آینده واینالدوم سکوت کرده بود، در آخرین گفت‌وگویش سکوت خود را شکست واضح بیان کرد که خواهان ماندن هافبک هالندی در آنفیلد است.

او در این مورد به خبرنگاران گفت:" من واقعاً نمی‌توانم چیزهای زیادی در این باره بگویم اما خوشحالم اگر او اینجا بماند. من از جینی بسیار راضی هستم و او همیشه برای من خوب بازی کرده است، به همین دلیل است که او 202 بازی برای انجام داده است. جینی یکی از بهترین افرادی است که من ملاقات کرده ام و او یکی از بهترین بازیکنانی است که من تاکنون تمرین داده‌ام. من دوست دارم او بماند و تا زمانی که تصمیم نهایی گرفته نشود، همه چیز ممکن است. من در این مورد مثبت می‌اندیشم".

این در حالی‌ست که بارسلونا شدیداً به دنبال این هافبک باتجربه است و رونالد کومان می‌خواهد که پس از ختم قرارداد واینالدوم با لیورپول، کاتالان‌ها او را به صورت آزاد به خدمت بگیرند.

مرتبط:

واینالدوم - بارسلونا؛ رویای در حال تحقق
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر