02:28 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لاوتارو مارتینز مهاجم آرجانتینی اینترمیلان، خورخه مندس را مأمور ساخته تا برای او باشگاه جدید جستجو کند.

به گزارش اسپوتنیک، لاوتارو مارتینز مهاجم جوان و گُلزن اینترمیلان به نظر می‌رسد که که از نمایش تیمش در رقابت‌های اروپایی راضی نیست و تصمیم دارد تا این باشگاه را در تابستان آینده ترک کند.

این بازیکن به همین منظور با وجود آن که با بتو یاک و رولاندو زاراته قرارداد دارد و آن‌ها نماینده‌های این بازیکن اند، خورخه مندس نماینده رونالدو، خوزه مورینیو را مأمور ساخته تا برای او باشگاه جدید جستجو کند.

مندس نماینده دائمی لاوتارو نخواهد بود و تنها تا زمانی که این بازیکن به تیم دیگری می‌پیوندد با این بازیکن همکاری خواهد داشت.

وظیفه مندس یافتن باشگاهی است که بتواند خواسته های اینتر در بخش اقتصادی این معامله را برآورده کند و مطمئنا نماینده پرتگالی در این بخش تجربه زیادی دارد.

از باشگاه بارسلونا به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن یاد می‌شود و لاوتارو هم مایل به پیوستن به این باشگاه است اما شرایط مالی باشگاه طوری است که توان پرداخت 100 میلیون را برای جذب این بازیکن ندارد.

با توجه به روابط خوبی مندس با رئال مادرید و یوونتوس این احتمال وجود دارد که این بازیکن راهی این تیم شود و از بارسا دور شود.

از سویی هم بارسلونا در حال حاضر تمایل زیادی به جذب دیپای دارد و می‌خواهد این بازیکن هالندی را به صورت رایگان به خدمت بگیرد.

مرتبط:

پیام قوی لاوتارو مارتینز برای بارسلونا
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر