07:27 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زلاتان ابراهیموویچ به دیگو آرماندو مارادونای فقید ادای احترام کرد و از همه خواست تا او را نظر به درخشش در زمین فوتبال قضاوت کنند.

به گزارش اسپوتنیک، مارادونا روز چهارشنبه به سن 60 سالگی در خانه خود در بوئنس آیرس در اثر حمله قلبی درگذشت. بازیکن بزرگ که برخی‌ها او را  به عنوان بهترین فوتبالیست تاریخ شناخته می‌شناسند.

با در گذشت غم انگیز او بسیاری از افراد مطرح احساسات شان را در مورد او بیان و ادای احترام کردند.

 ابراهیموویچ ستاره میلان نیز در مورد مارادونا ابراز نظر کرد و  معتقد است كه مارادونا باید با کارهایی که در مستطیل سبز انجام داد، قضاوت شود.

او در این مورد به اسکای اسپورت گفت:" من بسیار متاسفم، زیرا مارادونا برای من چیزی فراتر از فوتبال است. این برای بسیاری به یک دین تبدیل شده است و من آنقدر خوش شانس بودم که او را شناختم و با او صحبت کردم".
ایبرا در ادامه افزود:" من همیشه او را به خاطر آن‌چه در زمین انجام داد قضاوت می کنم، کاری که در خارج از زمین انجام داد، به نظر من، مشکل اوست و مشکل ما نیست. ما باید او را به خاطر کارهایی که به عنوان یک فوتبالیست انجام داد به خاطر بسپاریم و به نظر من او برای همیشه به ماندگار خواهیم ماند".

مارادونا زندگی پُر حاشیه داشت و به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و تمایل به سیاستگران چپ، چهره جنجالی دنیای فوتبال شناخته می‌شد.

مرتبط:

زلاتان برای دوازدهمین‌بار مرد سال سویدن شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر