00:14 19 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی رئال مادرید نگران است مدت مصدومیت ادن هازارد طولانی باشد.

به گزارش اسپوتنیک، در شرایطی که رئال مادرید با بازگشت ادن هازارد کیفیت بهتری پیدا کرده بود اما این بازیکن بار دیگر در دیدار با آلاوز که تیمش مغلوب شد دچار مصدومیت شد و مشخص نیست مدت دوری او از میادین چقدر است.

© Sputnik / Владимир Астапкович

هازاراد امروز برای تعیین جدی مشکل عضلانی در پای راست آزمایش‌های پزشکی نهایی را خواهد داد تا مشخص شود میزان مصدومیت او در چه سطحی است. هازارد بازی های ابتدای فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد. او کمی پس از بازگشت به ویروس کرونا مبتلا شد و دو هفته به دور از میادین ماند و در نهایت شب گذشته بار دیگر مصدوم شد.

این هفتمین مصدومیت هازارد 29 ساله از زمانی است که به رئال پیوسته است. ستاره 100 میلیون یورویی هنوز نتوانسته در رئال کمر راست کند و در باشگاه به شدت نگران فرم بدنی او هستند. ادن هازارد دقیقه 30 بازی دو شب پیش برابر الاوس بود که تقاضای تعویض داد. او دقایقی پس از برخورد با مدافع الاوس دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و رودریگو گوئس به جای او وارد میدان شد.

رئال مادرید در ادامه فصل با شاختار دونتسک، سویا، مونشن گلادباخ و اتلتیکو مادرید بازی‌های دشواری دارد و دوری هازارد می‌تواند برای این تیم ایجاد دردسر کند.

 

مرتبط:

کابوس مصدومیت‌های هازارد؛ ستاره بلجیمی برای هفتمین بار آسیب دید
زمان و مصدومیت نامشخص هازارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر