12:56 13 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

یکی از دوستان نزدیک دیگو مارادونا در گفت‌وگویی چگونگی رسیدن پیراهن مارادونا را به مسی فاش کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پس از درگذشت مارادونا، لیونل مسی در شبکه‌های اجتماعی پیامی منتشر کرد و غم و اندوه فراوانش را به مردم آرجانتین نشان داد و برای اسطوره فوتبال کشورش آرزوی آرامش ابدی کرد.


این بازیکن در ادامه و در دیدار برابر اوساسونا، گُل خود را به این اسطوره فقید تقدیم کرد و ادای احترام نیز انجام داد که بازتاب گسترده و استقابل خوبی در میان هواداران فوتبال داشت.
لیونل مسی پس از گلزنی پیراهن خود را درآورد تا پیراهن شماره 10 تیم نیو ولز اولد بویز آرجانتین که در زیر پیراهن بارسلونا پوشیده بود، نمایان شود.
پیراهنی که مسی به نمایش گذاشت، پیراهن خود مارادونا بود که زمانی آن را برتن کرده بود. اما این پیراهن چگونی به دست مسی رسید و ستاره بارسلونا پیراهن را چه کسی گرفت، سوالی بود که به آن دوست نزدیک مارادونا امروز پاسخ داد.
دنیله ارگوچی، دوست دیگو آرماندو مارادونا و نویسنده کتاب او، در گفت‌وگو با نشریه ال گرافیکو، مدعی شد که سرخیو فرناندز که خودش قاضی است و کلکسیونی ارزشمندی نیز دارد، این پیراهن را پس از درخواست‌های مکرر کاپیتان بارسلونا، به او داده است و مسی نیز آن را با افتخار به نمایش گذاشته است.
گفته می‌شود که این پیراهن را مسی قبل از جام جهانی 2018 روسیه به دست آورده اما تا حالا آن را مخفی کرده بود.

مرتبط:

افشاگری رییس سابق بارسا در مورد پیشنهاد اینترمیلان به مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر