22:46 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

زین‌الدین زیدان از دیدار رئال‌مادرید و شاختاردونتسک با عنوان مهم‌ترین بازی تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان یاد کرد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال‌مادرید در صورتی که بتواند شاختاردونتسک را در اوکراین شکست دهد، ناکامی‌هایش را جبران خواهد کرد و صدرنشین گروهش در لیگ قهرمانان اروپا خواهد شد.

زین‌الدین زیدان هم به حساسیت این بازی اشاره کرد و گفت:«این مهمترین بازی‌ ما و فینال در مرحله گروهی است چون سه امتیاز آن منجر به صعود ما خواهد شد. تیم ما برای بردن این بازی همانقدر انگیزه دارد که در بازی‌های قبل. تیم ما شرایط عجیبی دارد که تحت تأثیر مصدومیت‌های ناشی از نداشتن یک اردوی پیش فصل مناسب است. با این حال در رئال مادرید انگیزه هرگز نمرده است. بازیکنان من می‌دانند جایگاه‌شان کجاست و بازی در رئال مادرید یعنی چه. پس آنها همیشه انگیزه دارند.»
سرمربی فرانسوی کهکشانی‌ها درباره اینکه آیا در رویکرد او برای تعامل با اصحاب رسانه تغییری ایجاد شده است هم گفت:«خیر. من عوض نشده‌ام. من همان آدم قبل هستم و عوض هم نخواهم شد.حالا شاید گاهی اوقات بیشتر و گاهی اوقات کمتر جدی به نظر برسم اما در مجموع تغییر نخواهم کرد.»

تیم فوتبال رئال مادرید امشب از ساعت 11:30 در اوکراین به مصاف تیم شاختار دونتسکی می‌رود که در دور رفت بازی‌های مرحله گروهی کهکشانی‌ها را در مادرید با نتیجه 3 بر 2 شکست داد.

 

 

مرتبط:

زیدان: شروع بدی داشتیم، امیدوارم مصدومیت هازارد جدی نباشد
زیدان: هازارد بسیار قوی است، او بزودی بر می‌گردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر