20:08 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در کنفرانس خبری قبل از دیدار با فرنس واروش، در مورد غیبت مسی در دو بازی آخر در این رقابت‌ها صحبت کرد و اظهار داشت که این تصمیم در مشوره با لئو گرفته شده است.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد پنجشنبه بارسلونا در ورزشگاه پوشکاش آرنا، مهمان فرنس واروش است و دیدار آسانی پیشرو دارد زیرا این تیم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده است.

سرمربی بارسلونا ساعتی قبل فهرست بازیکنان دعوت شده برای این دیدار را اعلام کرد که همانند دیدار برابر دیناموکیف، مسی به این بازی دعوت نشده است.

در کنار مسی، کوتینیو و تراشتگن دو بازیکن دیگر بارسلونا نیز به این بازی دعوت نشده اند و سرمربی هالندی بارسلونا به آن‌ها استراحت داده است.

رونالد کومان در کنفرانس خبری قبل از دیدار با حریف مجارستانی، در مورد غیبت مسی صحبت کرد و اظهار داشت که این تصمیم در مشوره با کاپیتان تیمش صورت گرفته است.

کومان در این مورد گفت:" استراحت دادن به مسی در بارسلونا زیاد معمول نیست اما به دلیل فشرده بودن بازی‌ها مجبور هستیم تا به او استراحت دهیم. او در بازی قبل نیز استراحت کرد و در بازی فردا شب نیز در بارسلونا خواهد بود و به مصاف فرنس واروش نمی‌رود زیرا ما در آغاز هفته دیدار دشواری برابر کادیز در رقابت‌های لالیگا داریم".

کومان در حالی به مسی استراحت داده است که تیمش مجوز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان را دریافت کرده و نیاز ندارد تا خودش را به آب و آتش بزند.

مرتبط:

شادی گل مسی به یاد دیه‌گو مارادونا؛ کومان: حرکت بزرگی از سوی لئو بود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر