22:12 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

کریس ون کرومبروژ، داکتر تیم ملی بلجیم، رئال مادرید را مقصر اصلی مصدومیت‌های متوالی هازارد عنوان کرده و می‌گوید که انتظارات کادرفنی کهکشانی‌ها عامل اصلی استرس بر این بازیکن است.

به گزارش اسپوتنیک، ادن هازارد مهاجم بلجیمی رئال مادرید که اکثر بازی‌های این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در بازی این هفته این تیم برابر دیپورتیوو آلاوز بار دیگر مصدوم شد و زمین بازی را ترک کرد.

مصدومیت‌های مکرر و دوری از میادین، سبب مشکلات روحی و روانی این بازیکن شده و رسانه‌های مادریدی مدعی اند که او شدیداً استرس و اضطراب دارد.

کریس ون کرومبروژ، یکی از داکتر تیم ملی بلجیم، رئال مادرید را مقصر اصلی مصدومیت‌های متوالی هازارد عنوان کرده و می‌گوید انتظارات کادرفنی کهکشانی‌ها عامل اصلی استرس بر این بازیکن است.

او در این مورد گفت:" هازارد تمام تلاش خود را می‌کند تا به بهترین شرایط فزیکی دست یابد و در حال حاضر به خاطر این موضوع فشار زیادی را حس می‌کند. انتظارات زیاد کادر فنی رئال مادرید فشار شدیدی به این بازیکن آورده و این فشار بر عضلات این بازیکن تأثیر منفی گذاشته و سبب مصدومیت او شده است. او می‌خواهد بهترین بازی خود را به زیدان، مارتینز و هواداران تیم ملی و باشگاه رئال مادرید نشان دهد و به بهترین شرایط برسد".

این در حالی‌ست که هازارد در حال حاضر مصدوم است و قادر نیست تا سه هفته رئال مادرید را همراهی کند.

مرتبط:

افزایش نگرانی‌های زیدان در مورد مصدومیت هازارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر