22:00 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه بارسلونا تصمیم دارد فیلیپه آگوستو مدافع برازیلی اتلتیکومادرید را جانشین جرارد پیکه سازد که در حال حاضر به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نیست.

به گزارش اسپوتنیک، جرارد پیکه اخیرا در دیدار برابر اتلتیکومادرید شدیداً مصدوم شد و نزدیک به 4 ماه قادر به همراهی بارسلونا نخواهد بود.

مدیران بارسا با توجه به این موضوع و مصدومیت مدافعان دیگر این تیم همچون لنگلت، آراخو و اومتیتی، تلاش دارد تا یک مدافع توانا و باتجربه که قیمت مناسبی نیز داشته باشد، به خدمت بگیرند.

اریک گارسیا مدافع جوان منچسترسیتی جدی‌ترین گزینه کاتالان‌ها محسوب می‌شود اما بعید به نظر می‌رسد که این مدافع در زمستان به بارسلونا بپیوندد.

به همین دلیل سران بلوگرانا تصمیم دارند فیلیپه آگوستو مدافع برازیلی اتلتیکومادرید را در زمستان به خدمت بگیرند تا جای خالی پیکه پُر شود.

فیلیپه 31 ساله فصل گذشته از پورتو به اتلتیکو پیوست. او در ابتدا در ترکیب ثابت جای داشت اما پس از بحران کرونا، این بازیکن نیمکت نشین شد و در این فصل بسیار کم در ترکیب ثابت قرار گرفته است.

ایده بارسا این است که این بازیکن را برای 6 ماه به صورت قرضی به خدمت بگیرد اما اتلتیکو می‌خواهد که این بازیکن به صورت دائمی از باشگاه جدا شود زیرا سمیئونه می‌خواهد که از سه مدافع استفاده کند و گزینه‌های او ساویچ، خیمینز و هرموسو است.

 

مرتبط:

پیکه: مسی باید بماند، میخواهم روزی رئیس بارسلونا شوم
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر