10:33 17 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مرد آرجنتینی 9 سال پیش صاحب دخترهای دوگانه شد که نام‌های‌شان را به احترام مارادونا، «مارا» و «دونا» گذاشت.

به گزارش اسپوتنیک، 9 سال پیش، یک خانواده آرجنتینی با نامگذاری دختران‌شان به نام «مارا» و «دونا» به احترام اسطوره فوتبال‌شان دیگو مارادونا، خبرساز شدند.

پس از این که مارادونا در سن 60 سالگی درگذشت، خبرگزاری «رویترز» با «والتر روتوندو» پدر دوگانه که خالکوبی دیگو را هم پشت خودش دارد، صحبت کرده است. او درباره نامگذاری دوقلوهایش می‌گوید:«در نامگذاری این دوگانه‌گی‌ها هیچ تردیدی نداشتم.»

این تصمیم والتر به سال 1990 برمی‌گردد، وقتی او با دیدن اشک‌های مارادونا در فینال جام‌جهانی منقلب شده است. بعدها پس از آشنایی با همسرش «استلا ماریس پرس» به او گفته که روزی دو دختر خواهد داشت و نام‌های‌شان را «مارا» و «دونا» خواهد گذاشت. والتر سرانجام به خواسته‌اش رسید و حتی عکس فرزندانش را برای مارادونا فرستاد.

مارا که یک دقیقه از خواهرش دونا بزرگ‌تر است، می‌گوید عاشق این نام و داستان پست آن است. او بیان می‌کند:«داشتن این نام برای من بسیار زیباست. آنچه در مورد این نام دوست دارم، این است که می‌دانم چرا چنین اسمی روی من گذاشته شده. احساس می‌کنم این نام فوق‌العاده است.»

دونا هم گفت که مرگ مارادونا برایش یک شوک بوده:«نمی‌توانم باور کنم او فوت کرده یا این که چرا فوت کرده. او فرد بسیار خوبی بود و لیاقتش چنین چیزی نبود.»

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر