22:51 22 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مائوریسیو پوچتینو اولین گزینه جانشینی زین‌الدین زیدان است و در صورت ادامه روند ضعیف رئال‌مادرید، جانشین سرمربی فرانسوی خواهد شد.

به گزارش اسپوتنیک، رئال‌مادرید در دیدار برگشت مقابل شاختار دونتسک هم مثل بازی رفت شکست خورد تا صعودش به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا به خطر بیفتد.

در پی این شکست، گفته شده فلورنتینو پرس به زین‌الدین زیدان سرمربی کهکشانی‌ها اولتیماتوم داده و اگر رئال بازی بعدی مقابل مونشن‌گلادباخ را نبرد و حذف شود، شاید زیزو برکنار شود. نشریه «اسپورت» هم مدعی شد، باشگاه رئال‌مادرید خیلی زود با مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرجنتینی پیشین تاتنهام که یک سالی می‌شود تیم ندارد تماس گرفته تا در صورت اخراج زیدان خیلی سریع او را جایگزین مربی‌ای کند که 3 دوره تیم‌شان را قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کرده است.

صعود کهکشانی‌ها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با باخت چهارشنبه شب آنها مقابل شاختار دونتسک که دومین باخت متوالی آنها برابر این تیم اوکراینی در این فصل بود، وابسته به کسب نتیجه در آخرین بازی‌شان در مرحله گروهی مقابل صدرنشین جدول رده‌بندی یعنی مونشن‌گلادباخ است.

در لالیگا هم اما رئالی‌ها فصل پرفراز و نشیبی را تاکنون پشت سر گذاشته‌اند که شامل 5 پیروزی و 5 بازی بدون برد (شامل 3 شکست و دو تساوی) بوده و آنها را با 7 امتیاز اختلاف نسبت به صدر جدول در رده چهارم قرار داده است. در این اوضاع و احوال دو بازی سخت هم پیش روی شاگردان زیدان است که اولی مقابل سویا است و دومی برابر اتلتیکومادرید.

پوچتینو از سال گذشته که از تاتنهام اخراج شد بدون تیم و مربی آزاد است. رئال مادرید هم یکی از تیم‌هایی است که او در گذشته نسبت به هدایت آن تمایل نشان داده است.

 

مرتبط:

پوچتینو گزینه احتمالی جانشینی زیدان روی نیمکت کهکشانی‌ها
آخرین فرصت زیدان؛ رئال صعود نکند، زیزو اخراج میشود
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر