08:39 27 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ایکر کاسیاس می‌گوید زین‌الدین زیدان جایگاهش را سخت به‌دست آورده و حق دارد با وجود کسب نتایج ضعیف باز هم روی نیمکت رئال بنشیند.

به گزارش اسپوتنیک، نتایج ضعیف رئال‌مادرید در هفته‌های اخیر در لالیگای اسپانیا و لیگ قهرمانان اروپا باعث شده شایعه اخراج زین‌الدین زیدان در رسانه‌ها منتشر شود.

ایکر کاسیاس، اسطوره رئالی‌ها و کاپیتان پیشین این تیم در گفت‌وگو با نشریه «آ اس» نظر جالبی درباره این شایعه داشت:«زیزو یک مربی استثنایی است. او دوست خوب من است و هر کاری ممکن باشد انجام خواهد داد تا رئال را دوباره به اوج برگرداند. نمی‌شود در گذشته زندگی کرد ولی زیدان این حق را به‌دست آورده که در رئال به او اعتماد شود. این حق زیزو است.»

مربی فرانسوی که در دومین دوره حضورش در سانتیاگو برنابئو به سر می‌برد با تردیدهایی درباره آینده خود در این تیم مواجه شده است. مادرید تنها در نیمی از 10 بازی خود در لالیگا در این فصل پیروز بوده و شرایطش در لیگ قهرمانان نیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شکست 0 - 2 برابر شاختار دونتسک باعث شده که مادرید در رده سوم جدول رده بندی گروه بی قرار بگیرد و تنها یک بازی برابر مونشن گلادباخ در پیش دارد تا بتواند به مرحله یک هشتم صعود کند. زیدان موفق شد در اولین دوره حضورش در مادرید، این تیم را به سه قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان برساند.

مرتبط:

زیدان می‌رود؛ رئال‌مادرید با مائوریسیو پوچتینو تماس گرفت
پی‌اس‌جی منتظر رئال برای ربودن زیدان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر