11:27 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مهاجم لهستانی تیم فوتبال بایرن مونیخ معتقد است مدیران نشریه «فرانس فوتبال» تصمیمی عجولانه برای عدم اهدای توپ طلا در سال جاری گرفتند.

به گزارش اسپوتنیک، لواندوفسکی، مهاجم لهستانی بایرن مونیخ به وضوح گمان می‌کند در صورتی که توپ طلا امسال اهدا می‌شد او شانس بالایی برای رسیدن به این جایزه بزرگ داشت. او اذعان دارد که فصل 2019-2020 بهترین فصل دوران فوتبالش بوده است.

روبرت لواندوفسکی درباره اینکه امسال جایزه توپ طلا به کسی اهدا نشد، گفت:«این «فرانس فوتبال» بود که باید تصمیم می‌گرفت که امسال توپ طلایی وجود نداشته باشد، اما شاید آنها خیلی زود تصمیم گرفتند، چون برای هر جایزه دیگری توسط هر نهادی تصمیم‌گیری شده است. دریافت چنین جایزه‌هایی هم زیبا و فوق‌العاده است.»
مهاجم باورایایی‎ها در ادامه گفت:«این را می‌دانم که هر جایزه انفرادی به تیم هم تعلق دارد. کارِ تیم بدون مهاجم سخت می‌شود، اما مهاجم بدون تیم نمی‌تواند کاری از پیش ببرد. بنابراین بسیاری از بازیکنان، مربیان و روزنامه‌نگاران می‌دانند که فصل گذشته بهترین فصل من بود. ما کاری را که باید انجام می‌دادیم، انجام دادیم و فصلی تماشایی بود. خیلی خوشحالم که همه هم اینطور فکر می‌کنند.»

لواندوفسکی که فصل گذشته فصلی فوق‌العاده را با بایرن مونیخ سپری کرد و 55 گل در 47 بازی از رقابت‌های مختلف برای این تیم به ثمر رساند و نقش بسزایی در کسب سه‌گانه قهرمانی باواریایی‌ها داشت، به ادعای بیشتر کارشناسان بخت اول کسب توپ طلا بود، اما مجله «فرانس فوتبال» به خاطر شیوع ویروس کرونا تصمیم گرفت در سال 2020 بهترین بازیکن جهان را انتخاب نکند.

اتحادیه فوتبال اروپا اما تلاش‌های این مهاجم لهستانی در فصل گذشته را به رسمیت شناخت و اخیراً او را به‌عنوان مرد سال یوفا معرفی کرد.

مرتبط:

دوئل لواندوفسکی و هالند برای لقب بهترین گلزن بوندس لیگا
اعلام فهرست نامزدان جایزه بهترین بازیکن فیفا؛ رونالدو، مسی و لواندوفسکی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر