ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

سرمربی فرانسوی رئال مادرید انتقادات از خود و تیمش را طبیعی دانست.

به گزارش اسپوتنیک، زین الدین زیدان در کنفرانس خبری قبل از دیدار مقابل سویا حضور یافته و مدعی شد رئال مادرید بارها تجربه قرار گرفتن در چنین شرایط دشواری را داشته است.

زیدان در شروع صحبت‌هایش در مورد شرایط رئال مادرید گفت:«من نه به عنوان بازیکن، نه به عنوان مربی و نه به عنوان یک شخص انسانی غیرقابل جایگزین و مصون از گزند نیستتم. من اینجا هستم و می خواهم تا آخرین روز زندگی کنم. این شرایط من بوده و اوضاع اینگونه است. وقتی برنده نمی شوی شرایط اینطور می شود. انتقادات طبیعی است، اما طرز تفکر من را تغییر نخواهد داد. لحظات دشوار دیگری نیز وجود داشته است و من  با احساس قدرت می توانم راه حل هایی پیدا کنم.»
سرمربی تیم نخست مادرید در ادامه بیان داشت:«من کاملا باور دارم که از حمایت باشگاه برخوردارم. وقتی در یک بازی می بازیم نمی توانم خوشحال باشم، اما می دانیم کجای کار قرار داریم. خوش شانسم که برای این باشگاه می جنگم و این کاری است که تا روز آخر انجام خواهم داد.آنچه می خواهیم این است که یک بازی خوب ارائه دهیم.»
زیدان در پااین صحبت‌هایش گفت:«ما شرایط را دانسته و می خواهیم رقابت کنیم. این فرصت دیگری برای تغییر شرایط است و من به بازیکنانم اعتماد دارم. می دانم که شرایط پیچیده است و ما بارها چنین شرایطی را تجربه کرده ایم. مهمترین موضوع این است که فمردا مقابل سویا امتیاز بگیریم. ما یک بازی بزرگ مقابل یک حریف بسیار خوب داریم و من به بازی هایی از این دست علاقه دارم.»

نتایج ضعیف رئال مادرید در هفته‌های اخیر باعث شده انتقادات از زین الدین زیدان افزایش یابد و ختی شایعاتی در مورد اخراج این سرمربی فرانسوی نیز منتشر شده است.

 

مرتبط:

آخرین فرصت زیدان؛ رئال صعود نکند، زیزو اخراج میشود
پی‌اس‌جی منتظر رئال برای ربودن زیدان
کاسیاس: ماندن در رئال حق زیدان است؛ او مربی استثنایی است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر