ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

داوید بکهام ستاره سابق یونایتد، رئال مادرید و تیم ملی انگلیس، برای مبارزه با بیماری مالاریا، در یک تبلیغ اشتراک کرد و به نهاد برگزاری کنندۀ کاراز مبارزه با این بیماری اجازه داد تا او را در پیر و سالخورده نشان دهد.

به گزارش اسپوتنیک، مالاریا بیماری خطرناکی است که به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی در برخی کشورها و با نیش پشه آلوده به بدن انسان منتقل شده و با علائمی مانند تب و لرز ظاهر می شود.

این بیمار سالانه جان انسان‌های بی‌شماری را در سراسر جهان می‌گیرد و کشورها و نهادهای زیادی در تلاش اند تا در برابر این بیماری خطرناک مبارزه کنند.

در این میان یک نهاد داوید بکهام را به عنوان سفیر تبلیغاتی خویش انتخاب کرده و با استفاده از تکنالوژی چهرۀ این بازیکن سابق فوتبال را پیر ساخته تا جلب توجه کند و مردم را از خطرات این بیماری آگاه سازد.

در ویدیویی که از سوی نهاد «Malaria No More» منتشر شده است، بکهام در حالی که به صورت دیجیتال پیر شده است، در یک آینده خیالی که مالاریا ریشه‌کن شده است، سخنرانی می‌کند.

ستاره سابق تیم ملی انگلیس، دلیل حضور خود را در این تبلیغ جان باختن کودکان بخاطر بیماری مالاریا عنوان کرده و گفته است که بخاطر 4 فرزندش دست به چنین اقدامی زده است.

مرتبط:

چهارمین شکست تیم بکهام به ثبت رسید
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر