22:46 11 اپریل 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

برونو فرناندز قرار است در مورد قرارداد جدید برای افزایش دو برابر دستمزدش با منچستریونایتد وارد مذاکره شود.

به گزارش اسپوتنیک؛ برونو فرناندز برای مذاکره در مورد بلند رفتن دستمزدش در منچستریونایتد وارد مذاکره شود که حقوق او را به 200 هزار پوند می‌رساند.

فرناندز هنگامی که در جنوری از اسپورتینگ لیسبون وارد شد با قراردادی که در نهایت حدود 67 میلیون پوند هزینه داشن، یک قرارداد 5 ساله امضا کرد. اما سولسشایر

مشتاقانه جایزه خود را به عنوان مرد اصلی منچستر یونایتد و شانس کسی که سعی دارد او را در تابستان نا آرام کند، پاداش می‌دهد.

اگرچه هیچ مذاکره فوری ترتیب داده نشده، اما  یونایتد قصد دارد با ستاره پرتگالی در سال جدید گفتگو کند و شرایط جدید را تا پایان فصل به توافق برساند.

این احتمالاً شامل طولانی شدن مدت قرارداد فعلی وی می‌شود و دستمزد وی تا حدود 200.000 پوند خواهد رسید.

فرناندز علی‌رغم موفقیت چشمگیر در اولدترافورد، با درآمدزایی بالای باشگاه فاصله زیادی دارد زیرا دیوید دخیا با دستمزد هفته‌ای 375.000 پوند  در صدر جدول است، در حالی‌که دستمزدهای جدید او را با ادینسون کاوانی و فرناندز 26 ساله، ضربه فوری در یونایتد بود و به شخصیت اصلی در برنامه‌های سولسشایر تبدیل شده است.

هیچ سوالی در مورد ناآرامی وی در این باشگاه وجود نداشته اما در صورت کوتاه آمدن این فصل، یک قرارداد تازه می‌تواند خطر سوالات زشت را متوقف کند.

او در این فصل در 10 حضور در لیگ هفت گل به ثمر رسانده و چهار پاس گل نیز ثبت کرده و در لیگ قهرمانان نیز سه گل زده است.

قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر