14:19 16 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

بارسلونا در آخرین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، در خانه برابر یوونتوس تحقیر شد و صدرنشینی گروه G را به شاگردان پیرلو واگذار و به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شد.

به گزارش اسپوتنیک، بامداد امروز دو تیم بارسلونا و یوونتوس که صعود شان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا، از قبل مشخص شده بود، در دیدار مهم برای مشخص شدن صدرنشین گروه G، در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم رفتند که این دیدار را بیانکونری‌ها با نتیجه 0-3 برنده شدند و به عنوان تیم نخست گروه راهی دور بعدی شدند.

در این دیدار یوونتوس با توجه به نیاز به پیروزی، بازی را هجومی آغاز کرد و خیلی زود به گُل برتری دست.

یووه در دقیقه 11 و روی خطا آراخو بر روی رونالدو صاحب پنالتی شد که این ضربه را خود رونالدو در دقیقه 13 به گُل تبدیل کرد و برای نخستین بار موفق شد در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، دروازه بارسا را باز کند.

7 دقیقه بعد مک‌کنی بازیکن آمریکایی یووه بارسا را غافل‌گیر کرد و گُل دوم تیمش را به ثمر رساند تا بیانکونری‌ها با برتری راهی رختکن شوند.

شاگردان پیرلو در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بودند و موفق شدند گُل سوم را نیز راهی دروازه بارسلونا سازند. همانند نیمه نخست و در دقیقه 52، این تیم صاحب پنالتی شد و طبق معمول رونالدو پشت توپ ایستاد و بار دیگر دروازه تراشتگن را باز کرد.

این تیم در ادامه گُل چهارم را توسط بونوچی به ثمر رساند اما داور بازی با مداخله VAR این گُل را مردود اعلام کرد.

بارسا در ادامه تلاش زیادی برای جبران نتیجه انجام داد اما موفق نبود و شکست خورد.

به این ترتیب یوونتوس با 15 امتیاز هم امتیاز بارسا شد و به دلیل نتیجه بهتری در بازی‌های رو در رو به عنوان صدرنشین گروه G، راهی دو بعدی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شد.

دیناموکیف نیز با توجه به پیروزی برابر فرنس واروش 4 امتیازی شد و به عنوان تیم سوم گروه G، راهی لیگ اروپا شد.

 

مرتبط:

رونالدو عاشق گُلزنی در نیوکمپ ‌است؛ یک رکورد تازه برای کریستیانو‌ برابر بارسا + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر