10:41 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره برازیلی باشگاه پاری‌سن‌جرمن در مورد جدایی‌اش از این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش اسپوتنیک، نیمار در دیدار برگشت برابر باشاک شهیر نمایش درخشانی داشت. ستاره برازیلی در این بازی هت‌تریک کرد تا قهرمان فرانسه با نتیجه 5 بر یک پیروز بازی شود و با شایستگی به دور بعد راه پیدا کند.

ستاره برازیلی پاری‌سن‌جرمن که چندی پیش از هم‌تیمی شدنش با لیونل مسی سخن گفته‌ بود، پس از پایان این بازی شایعات در مورد احتمال بازگشت خودش به بارسلونا را تکذیب کرد.

نیمار در این خصوص بیشتر صحبت کرد و گفت:«ما باید در مورد تمدید قراردادم با باشگاه صحبت کنیم. ایده ترک پاری‌سن‌جرمن حتا به ذهن من هم خطور نمی‌کند. من در پاریس بسیار خوشحالم و در این باشگاه و در کنار هم‌تیمی هایم به طور کامل رضایت دارم. ما رابطه بسیار خوبی داریم، در آینده خواهیم دید که چه اتفاقی رخ خواهد داد.»

در همین حال، ستاره برازیلی با 3 گلی که به ثمر رساند موفق به ثبت رکورد در لیگ قهرمانان اروپا شد. نیمار موفق شده است در دو تیم مختلف در این مسابقات بیش از 20 گل به ثمر برساند و تاکنون در این مسابقات بازیکنی چنین سابقه ای را ثبت نکرده است. نیمار بهترین گلزن برازیلی لیگ قهرمانان اروپا است و در میان بازیکنان آمریکای جنوبی تنها مسی بیشتر از او موفق به گلزنی شده است.

پاری‌سن‌جرمن با پیروزی که در این بازی به دست آورد 12 امتیازی شد و به عنوان تیم نخست به دور بعد راه پیدا کرد. در این گروه قهرمان فرانسه به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شد و لایپزیگ آلمان به عنوان تیم دوم صعود کرد.

 

 

مرتبط:

نه به نژادپرستی؛ بازیکنان پی‌اس‌جی و باشاک‌شهیر متحد شدند
پی‌اس‌جی 5 باشاک‌شهیر 1؛ صعود مقتدرانه میلیونرها در بازی معوقه
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر