21:46 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

نیمار جونیور ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن به صورت غیرمستقیم به اعلام سه نامزد نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفا واکنش نشان داد و این نهاد معتبر را به تمسخر گرفت.

به گزارش اسپوتنیک، فیفا ساعاتی قبل سه نامزد نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال 2020، را اعلام کرد و رونالدو، مسی و روبرت لواندوفسکی سه بازیکنی بودند که از سوی این نهاد به عنوان نامزد این جایزه اعلام شدند.

پس از مشخص شدن این سه نفر به عنوان نامزدان نهایی دریافت جایزه بهترین بازیکن سال فیفا، نیمار جونیور ستاره برازیلی پاریسن‌جرمن که سال گذشته نائب قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و قهرمان لیگ فرانسه شده بود، واکنش عجیبی داشت و با نشر چندین توییت نارضایتی خود را ابراز کرد.

اولین توئیت نیمار این بود: "از آنجایی که تنیس جواب نداد، من به بسکتبال می‌روم".

شش دقیقه بعد، مهاجم پاریسن جرمن پست کنایه آمیز دیگری را در توییتر منتشر کرد.

او نوشت: "من از قبل بسکتبال را ترک کردم، اکنون من یک بازیکن بازی‌های کمپیوتری هستم".

این توییت‌های نیمار ری‌توییت‌های زیاد  داشت و تیاگو سیلوا هم‌تیمی سابق این بازیکن در پی‌اس‌جی در این مورد نوشت:" نیمار در NBA است".
نیمار در پاسخ سیلوا نوشت:" آن‌ها مرا جذب کردند."
در همین حال پدر نیمار نیز به این موضوع واکنش نشان داد و انستاگرام نوشت:" برای ما تو همیشه در بهترین مسابقات قهرمانی، باشگاه ها و در میان بهترین بازیکنان جهان خواهی بود".
View this post on Instagram

A post shared by Neymar Pai (@neymarpai_)

این در حالی‌ست که با وجود نائب قهرمانی پاریسن‌جرمن در رقابت‌های لیگ قهرمانان، هیچ کدام از بازیکنان این تیم نامزد جایزۀ نشدند.

مرتبط:

نامزدان جوایز سالیانه فیفا مشخص شد + عکس
سرمربی بایرن: لواندوفسکی شایسته‌ترین فرد برای دریافت جایزه بهترین بازیکن سال است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر