21:03 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

رئال مادرید در راه جذب داوید آلابا مشکل بزرگی دارد و در صورتی که این مدافع اتریشی مبلغ درخواتسی دستمزد خودش کاهش را ندهد، نمی‌تواند او را به خدمت بگیرد.

به گزارش اسپوتنیک، اخیراً باشگاه بایرن مونیخ  اعلام کرد که آنها به مذاکرات خود برای تمدید قرارداد با داوید آلابا پایان داده‌اند چرا که موفق به جلب رضایت این بازیکن برای تمدید نشده اند.

حالا از رئال مادرید و بارسلونا به عنوان مشتری‌های اصلی آلابا نام برده می‌شود که در این میان کهکشانی‌ها شانس بیشتر نسبت به کاتالان‌ها برای جذب او دارند.

رسانه‌ها اسپانیایی اما از وجود مشکل در راه جذب این بازیکن خبر می‌دهند و مدعی اند که مدیران این باشگاه رقم دستمزد مدافع اتریشی را هنگفت تصور می‌کنند و ممکن است از جذب او منصرف شوند.

براساس ادعای اسپورت، آلابا برای تمدید قرارداد از بایرن مونیخ سالانه 20 میلیون یورو تقاضا کرده بود و مدیر برنامه‌های این بازیکن اخیراً اعلام کرده که تنها با باشگاهی وارد مذاکره خواهد شد که چنین دستمزد به موکلش بدهد.

گفته می‌شود که پاریسن‌جرمن و منچسترسیتی مشکلی برای پراخت چنین مبلغی ندارند و احتمال دارد این مدافع در زمستان راهی یکی از این دو تیم شود.

مرتبط:

تمایل آلابا به حضور در لیگ برتر؛ انتخاب دشوار از میان پپ و کلوپ
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر