ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی هالندی بارسلونا پس از برتری شاگردانش برابر لونانته می‌گوید که بارسا همچنان می‌تواند قهرمان لالیگا شود.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا در هفته سیزدهم لالیگا به لطف گل لیونل مسی توانست لوانته را شکست دهد. رونالد کومان سرمربی بارسا که از پیروزی تیمش خوشحال بود در پایان بازی گفت بارسلونا همچنان می‌تواند قهرمان لالیگا شود.

رونالدو کومان پس از پایان این دیدار گفت:«بله! ما می‌توانیم امسال قهرمان شویم. اگر بهتر شویم و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشیم‌، اگر در مقابل دروازه حریف موثرتر عمل بکنیم هنوز برای قهرمانی شانس داریم. بازی‌های زیادی تا پایان فصل باقی مانده و ما می دانیم که الان در چه جایگاهی هستیم ولی مطمئنیم که امکان قهرمانی برای ما همچنان وجود دارد.»
سرمربی هالندی کاتالانی‌ها در ادامه اظهار داشت:«پیروزی با توجه به شرایطی که در جدول داشتیم مهم بود. دوباره موقعیت‌های زیادی داشتیم اما تنها توانستیم یک گل به ثمر برسانیم. به خاطر تیم خوشحالم چون توانستیم به هدف‌مان برسیم. نیمه دوم بهتر از نیمه اول بودیم و در پرس بهتر شدیم.»
کومان در پایان صحبت‌هایش به تمجید از فوق ستاره تیمش پرداخت و گفت:«امیدوارم این پیروزی بتواند به بالا رفتن اعتماد به نفس بچه‌ها کمک کند. در مورد مسی باید این را بدانیم که بازیکنان همه تیمهای حریف به مسی آسان نمی گیرند و حداکثر تلاش شان را برای مهار او می کنند. بازیکنان زیادی در این بازی او را نشانه گرفته بودند ولی مسی نشان داد که برای تیم تا چه حد تعیین کننده است.»

بارسلونا دیشب در خانه خود نوکمپ به مصاف لوانته رفت و با گل لیونل مسی در نیمه دوم موفق شد حریفش را 1-0 شکست دهد. این یازدهمین بازی فصل بارسا در لالیگا بود و بلوگرانا با این سه امتیاز در رتبه هشتم جدول لیگ ایستاد بارسلونا در حالی در رتبه هشتم جدول ایستاده که با سوسیداد و اتلتیکو مادرید صدرنشین 9 امتیاز فاصله دارد.

مرتبط:

بارسلونا 1 – لوانته 0؛ پیروزی دشوار کاتالان‌ها با 600مین گل لیونل مسی
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر