ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی بارسلونا در مورد تقابل تیمش با پاریسن‌جرمن در دور یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و اظهار داشت که این تیم نقاظ ضعفی دارد.

به گزارش اسپوتنیک، مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، ساعتی قبل قرعه‌کشی شد و تیم‌ها حریفان خود را شناختند.

 در این مرحله بارسلونا که در چند سال آخر در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بسیار بد ظاهر شده، حریف پاریسن‌جرمن شد و به نظر می‌رسد که کار بسیار دشواری در پیش خواهد داشت.

رونالد  کومان سرمربی بارسا اما می‌گوید که حریف نقاط ضعف دارد و بارسا می‌تواند با استفاده از این نقاط ضعف به حریف پاریسی خود ضربه بزند.

کومان در مصاحبه با تلویزیون بارسا اظهار داشت:"ما می دانستیم که به حریف بسیار قدرتمندی بر خواهیم خورد و همینطور هم شد. پی اس جی قبلاً به ما آسیب زده است، اما برای آنها نیز دشوار است زیرا ما تیم قدرتمندی داریم. فکر می‌کنم دیدار نزدیکی باشد، آن‌ها باشگاهی هستند که هزینه‌های زیادی را صرف قهرمانی در لیگ قهرمانان کرده اند. سال گذشته آن‌ها به فینال رسیدند و تیمی هستند که باید همیشه در سطح بالایی باشند اما ما برای حضور در مرحله بعدی باید از آن‌ها عبور کنیم".

سرمربی بارسا در ادامه افزود:" شما نمی‌دانید در ماه فبروری چه اتفاقی خواهد افتاد اما امیدوارم تا آن زمان برخی بازیکنان مصدوم خود را در اختیار داشته باشم. در حال حاضر تمام تمرکز من روی بازی‌های لیگ است و زیاد به دیدار با پی‌اس‌جی فکر نکرده‌ام".

این در حالی‌ست که پارسن‌جرمن آخرین بار در نیوکمپ با نتیجه 1-6 تحقیر شد و از رقابت‌های لیگ قهرمانان حذف شد.

مرتبط:

هشدار به بارسا و کومان؛ پی اس جی هم دپای را میخواهد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر