ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فرانس فوتبال اعلام ترکیب برترین‌های تاریخ فوتبال یا همان «تیم رویایی طلا» را آغاز کرد و دروازه‌بان و مدافعان این تیم را معرفی کرد.

به گزارش اسپوتنیک، مراسم توپ طلا امسال به دلیل شیوع کرونا و زود تمام شدن برخی لیگ‌ها و عدم وجود فرصت کافی برای بازیکنان، برگزار نشد و این نهاد به جای آن اقدام به معرفی تیم رویایی تاریخ فوتبال انتخاب خواهد کرد.

چندی قبل نامزدهای تمامی پُست‌ها معرفی شد تا از میان آن‌ها کارشناسان و خبرنگاران بهترین ترکیب تاریخ را انتخاب کنند.

فرانس فوتبال امروز اعلام ترکیب برترین‌های تاریخ فوتبال یا همان «تیم رویایی طلا» را آغاز کرد و دروازه‌بان و مدافعان این تیم را معرفی کرد.

براساس اعلام فرانس فوتبال، لو یاشین دروازه‌بان نامدار تیم ملی فوتبال شوروی سابق به عنوان بهترین دروازه‌بان تاریخ انتخاب شد.

کافو مدافع برازیلی رُم و میلان که در سال 2002 با طلایی پوشان قهرمان جهان شد، به عنوان بهترین مدافع راست در ترکیب تیم رویایی انتخاب شده است.

پائولو مالدینی مدافع ایتالیایی و اسطوره باشگاه میلان به عنوان مدافع چپ و فرانس بکن بائر بهترین دفاع میانی برتر تاریخ فوتبال شد و بالاتر از رقبای سرسختی چون سرجیو راموس قرار گرفت. 

گفته می‌شود که تا ساعات دیگر بهترین‌های سایر پُست‌ها نیز با انتخاب 140  خبرنگار که عضو فرانس فوتبال اند، اعلام خواهد شد.

مرتبط:

اعلام فهرست بهترین هافبک‌های هجومی و دفاعی برای تیم رویایی + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر