ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 10
ما را در دنبال کنید

فرانس فوتبال ترکیب تیم رویایی تاریخ را معرفی کرد که ستاره‌های مطرح دنیای مهیج فوتبال، در سیستم 3-4-3 کنار هم قرار گرفته اند.

به گزارش اسپوتنیک، مراسم توپ طلا امسال به دلیل شیوع کرونا و زود تمام شدن برخی لیگ‌ها و عدم وجود فرصت کافی برای بازیکنان برای درخشش، برگزار نشد و این نهاد به جای آن اقدام به معرفی تیم رویایی تاریخ فوتبال کرد.

چندی قبل نامزدهای تمامی پُست‌ها معرفی شد تا از میان آن‌ها کارشناسان و خبرنگاران بهترین ترکیب تاریخ را انتخاب کنند.

فرانس فوتبال امروز اعلام ترکیب برترین‌های تاریخ فوتبال یا همان «تیم رویایی طلا» را آغاز کرد و دروازه‌بان و مدافعان این تیم را در مرحله اول معرفی کرد.

براساس اعلام فرانس فوتبال، لو یاشین بهترین دروازه‌بان، کافو، پائولو مالدینی فرانز بکن بائر به عنوان بهترین مدافعان معرفی شدند.

در مرحله دوم بهترین هافبک‌ها معرفی شدند و پله، مارادونا، لوتار ماتئوس و ژاوی هرناندز به عنوان بهترین هافبک‌های تاریخ معرفی شدند.

در مرحله سوم خط حمله معرفی شد و رونالدو نازاریو، کریستیانو رونالدو و لیونل مسی با اکثریت آراء به عنوان مهاجمان برتر تاریخ معرفی شدند.

سیستم ترکیب تیم رویایی 3-4-3 است و بارسلونا با چهار نماینده( مارادونا، رونالدو نازاریو، ژاوی و مسی) بیشترین نماینده را در تیم رویایی تاریخ فوتبال دارد.

این بازیکن با آرای 140  خبرنگار که عضو فرانس فوتبال اند، انتخاب شده اند و در ترکیب تیم رویایی تاریخ انتخاب شده اند.

مرتبط:

هافبک‌های تیم رویایی تاریخ فوتبال؛ ژاوی در کنار بزرگان + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر