ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

لیونل مسی پس از آن که از سوی فرانس فوتبال در ترکیب تیم رویایی تاریخ فوتبال انتخاب شد، به این موضوع در شبکه‌های واکنش نشان داد و حضور در جمع 11 بازیکن برتر تاریخ فوتبال را افتخار بزرگی خواند.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی کاپیتان تیم ملی آرجانتین و باشگاه فوتبال بارسلونا، با 6 توپ طلا و 6 کفش طلا، از لحاظ جوایز فردی بالاتر از تمامی ستاره‌های تاریخ فوتبال قرار دارد و پُرافتخارترین بازیکن این رشته شناخته می‌شود.

این بازیکن امروز از سوی 140 خبرنگار فرانس فوتبال، در ترکیب تیم رویایی تاریخ انتخاب شد و در کنار یاشین، کافو، بکن بائر، مالدینی، ژاوی، ماتیوس، پله، مارادونا، کریستیانو رونالدو و رونالدو نازاریو قرار گرفت.

انتخاب در جمع بهترین‌های تاریخ فوتبال سبب شد مسی به این موضوع واکنش نشان دهد و و حضور در جمع 11 بازیکن برتر تاریخ فوتبال را افتخار بزرگی عنوان کند.

او با انتشار چند عکس در شبکه‌های اجتماعی که در آن 6 توپ طلایش نیز نمایان است، چنین نوشت:" جای افتخار است که در تیم رویایی تاریخ فوتبال انتخاب شده‌ام. من می‌خواهم از شما برای انتخاب خودم تشکر کنم و همچنین به همه بازیکنانی که در هر دو تیم انتخاب شده اند و همه نامزدها را تبریک می‌گویم، اسطوره‌های واقعی در این فهرست وجود دارند!"

این در حالی‌ست که بسیار ترکیب انتخاب شده را کامل نمی‌دانند و مدعی اند که تغییراتی باید در این ترکیب ایجاد شود.

 

مرتبط:

ترکیب تیم رویایی تاریخ فوتبال تکمیل شد؛ حضور مسی و رونالدو در کنار چند ابر ستارۀ دیگر + عکس
معرفی دو ترکیب دیگر به عنوان ذخیره‌های تیم رویایی تاریخ فوتبال + عکس
واکنش نیمار به تقابل با مسی: بزودی می‌بینمت رفیق + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر