ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مینو رایولا مدعی شده که شاید در آینده زلاتان ایبراهیموویچ تصمیم بگیرد برای ایجاد تغییر در فوتبال، رئیس یوفا شود.

به گزارش اسپوتنیک، مینو رایولا، مدیربرنامه قدرتمند دنیای فوتبال همیشه با صحبت‌هایش باعث ایجاد حواشی شده و برخی اوقات هم همه را متعجب کرده است.

رایولا صحبت‌های جالبی درباره آینده زلاتان ایبراهیموویچ، ستاره کهنه‌کار سوئدی میلان داشته:«نخست بگویم از این که زلاتان را به لیگ MLS و تیم لس‌آنجلس گلکسی بردم، پشیمان هستم. شاید در آینده او پست مهمی در فوتبال بگیرد و به منظور تغییرات در فوتبال رئیس یوفا هم شود».
او در ادامه همچنان به ستایش از ستاره سویدنی میلان پرداخت و گفت:«ما رابطه خوبی داریم، مثل رابطه‌ام با دیگر بازیکنانی که با آن‌ها کار می‌کنم و عضوی از خانواده‌ام هستند. من و زلاتان با هم ماجراجویی داشته‌ایم و کار با او آنطور که به نظر می‌رسد سخت نیست».
رایولا در پایان صحبت‌هایش اظهار داشت:«بازیکنی که از آن مصدومیت بر می گردد، در نظر من به راحتی می تواند پنج سال دیگر بازی کند. کسی که از یک مصدومیت سنگین این چنینی برگردد، متوقف شدنی نیست. فقط بخاطر این حسرت می خورم که به آمریکا رفت چون واقعا وقتش را هدر داد».

مینو رایولا یکی از جنجالی ترین مدیر برنامه های دنیای فوتبال محسوب می شود. او مدیر برنامه بازیکنان بزرگی نظیر زلاتان ابراهیموویچ، ماتیاس دی لیخت و پل پوگبا محسوب می‌شود.

مرتبط:

هالند: در نوجوانی شیفته رونالدو و زلاتان بودم
پیولی: میلان در نبود «زلاتان ایبراهیموویچ» هم متفاوت است
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر