ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ممفیس دپای بازیکن هالندی لیون که هدف زمستانی بارسلونا نیز است، در کنفرانس خبری از وضعیت خود در این باشگاه رضایت کامل نشان داد و اظهار داشت که روی موفقیت در لیون متمرکز است.

به گزارش اسپوتنیک، ممفیس دپای مهاجم لیون و اریک گارسیا مدافع منچسترسیتی دو بازیکن بودند که رونالد کومان در تابستان برای جذب آن ها اصرار داشت اما هیچ کدام از این معاملات صورت نگرفت تا سرمربی هالندی نیم نگاهی به جذب آن‌ ها در زمستان داشته باشد.

وضعیت بد اقتصادی بارسلونا اما وضعیت را پیچیده کرده و به نظر می‌رسد که دپای از بارسا دور و ناامید شده زیرا این بازیکن در کنفرانس خبری امروزش اظهار داشت که 100 در صد تمرکزش را برای موفقیت در لیون به خرچ خواهد داد.

او گفت:" ما یک تیم عالی، یک روحیه جمعی عالی داریم و در حالی که نمی‌دانم بعداً چه اتفاقی خواهد افتاد، 100 درصد روی لیون  و موفقیت در این‌جا تمرکز دارم. من بازیکن و کاپیتان لیون هستم و اگر به آینده و حاشیه‌ها فکر کنم، تمرکز خود را از دست خواهم داد. من نمی‌توانم در مورد علاقه بارسلونا چیزی بگویم، باشگاه‌های زیادی علاقه‌مند من هستند اما من در حال حاضر اینجا هستم".

دپای در حالی چنین اظهاراتی را مطرح کرده که تا پایان فصل با لیون قرارداد دارد و برای تمدید قرارداد مذاکراتش تا حال را آغاز نکرده است.

مرتبط:

هشدار به بارسا؛ رُم و یوونتوس علاقمند به ممفیس دپای
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر