11:33 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

تیم فوتبال بایرلورکوزن با شکست حریف خود در صدر جدول بوندس لیگا ماند.

به گزارش اسپوتنیک، در آخرین شب از هفته دوازدهم بوندس‌لیگا، شب گذشته چهار بازی برگزار شد که در مهمترین آنها بایرن مونیخ مدافع عنوان قهرمانی مهمانش ولفسبورگ را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.

ولفسبورگی‌ها بسیار زود و در دقیقه 5 مسابقه توسط ماکسیمیلیان فیلیپ به گل رسیدند، اما روبرت لواندوفسکی با گلی که در دقیقه اول وقت‌های تلف شده نیمه اول به ثمر رساند نگذاشت باواریایی‌ها بازنده به رختکن بروند. صدرنشین جدول گلزنان بوندس‌لیگا پنج دقیقه پس از شروع نیمه دوم گل دوم خودش و تیمش را هم به ثمر رساند تا بایرن هشتمین پیروزی خود را بدست بیاورد.

اما در دیگر بازی مهم چهارشنبه شب، بایرلورکوزن صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها میزبان خود تیم کلن را با نتیجه قاطع 4 بر صفر در هم کوبید. میشل وایزر در دقیقه 8، موسی دیابی در دقیقه 10، پاتریک شیک در دقیقه 54 و فلوریان ویرتز در دقیقه 59 گل‌های این بازی را به ثمر رساندند.

همزمان با این بازی تیم فوتبال لایپزیگ نیز میزبان خود هوفنهایم را با تک گل دقیقه 60 یوسف پولسن شکست داد. با این نتایج لورکوزن 28 امتیازی شد و صدرنشین ماند، بایرن مونیخ نیز 27 امتیازی شد و جایگاهش را در رده دوم حفظ کرد. لایپزیگ نیز با همین تعداد امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به بایرن مونیخ در رده سوم ایستاد.

مرتبط:

هفته نهم بوندسلیگا؛ پیروزی بایرن و لایپزیگ در شب شکست دورتموند
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر