04:14 22 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

مدافع اسپانیایی بارسلونا که زننده گل زیبای تیمش برابر سوسیه‌داد بود، می‌گوید پیروزی دشوار شب گذشته به هم‌تیمی‌هایش اطمینان خاطر بخشیده است.

به گزارش اسپوتنیک، بارسلونا شب گذشته دیدار نفس‌گیر توانست با نتیجه 2-1 رئال سوسیداد را شکست دهد و تا رتبه پنجم لالیگا بالا بیاید.

جوردی آلبا و فرانکی دیونگ، زننده گل‌های دیشب بارسلونا برابر صدرنشین لالیگا بودند. مدافع اسپانیایی آبی‌اناری‌ها با یک گل و یک پاس گل ستاره میدان بود. آلبا پس از پایان این بازی در صحبت با رسانه‌ها گفت:«این بهترین بازی سال ما بود. در مورد نحوه فشار به تیم کاملا واضح بودیم از نگرش و تمایل تیم بسیار خوشحالم».
مدافع اسپانیایی کاتالانی‌ها در ادامه بیان داشت:«این بهترین نیمه اولی بود که داشتیم. برابر تیم بسیار خوب و باکیفیتی بازی کردیم و این برد به ما برای ادامه مسیر اعتماد به نفس زیادی می دهد. دیشب انگیزه تیم عالی بود و ما به پیشرفت مان ادامه خواهیم داد. سوسیداد نحوه بازی خود را تغییر داد آن ها گل خوبی زدند و برای ما خطر ساز شد میدانستیم که مقابل یکی از بهترین های لالیگا بازی داریم و بازی سختی خواهد بود».

آلبا در پایان صحبت‌هایش در مورد گلزنی کفت:«به گونه ای بازی کردیم که انگار در یک فینال حضور داریم. زجر کشیدیم ولی برای هر توپی جنگیدیم و معتقدم سزاوار پیروزی بودیم. صادقانه بگویم که از پاس گل دادن بیشتر از گلزنی لذت می برم. شاید 100 شوت بزنم و یکی مثل امشب تبدیل به گل شود. خوشحالم که امشب در پیروزی تیم نقش داشتم و امیدوارم این روند ادامه دار باشد».

 

مرتبط:

کومان: با این روحیه و این جنگندگی، بارسلونا به جایگاه واقعی خود برمی‌گردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر