02:44 20 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

ستاره فرانسوی پاری‌سن‌جرمن برای تمدید قرارداد با این باشگاه پاریسی شرط جدیدی گذاشته است.

به گزارش اسپوتنیک، قرارداد کیلیان امباپه با باشگاه پاری‌سن‌جرمن تنها تا سال 2022 اعتبار دارد و طی چند ماه اخیر اخبار زیادی مبنی بر عدم علاقه ستاره فرانسوی برای تمدید با PSG منتشر شده است.

امباپه
© Sputnik / Михаил Воскресенский

از سوی دیگر، علاقه دیرینه رئال مادرید و زین‌الدین زیدان به این بازیکن نیز بیش از پیش باعث نگرانی سران باشگاه فرانسوی شده است. در همین حال، نشریه «آس» اسپانیا خبرداد ستاره فرانسوی پی‌اس‌جی برای تمدید قراردادش شرط جدیدی گذاشته است. شرط جدید ام باپه برای پاریسی ها این است که حسام عوار ستاره لیون و هموطنش را جذب کنند تا بنیه تیم تقویت شود و برای قهرمانی در اروپا آماده تر شوند.

پیش از این امباپه شرط کرده بود که باید باشگاه برای قهرمانی در اروپا برنامه ریزی راهبردی داشته باشد تا در این تیم بماند. رئال مادرید و لیورپول دو مشتری اصلی این ستاره هستند. ام باپه گزینه اصلی رئال برای تقویت خط حمله اش در فصل آینده است و قرارداد این پدیده فوتبال در سال 2022 به پایان می رسد.

سران باشگاه پاریسی به هیچ وجه دوست ندارد این ستاره خود را از دست دهند به همین خاطر شروط این بازیکن برای تمدید قرارداد را برآورده می کنند. پی‌اس‌جی در فصل گذشته برای اولین بار در تاریخش به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید اما مقابل بایرن مونیخ مغلوب شد.

مرتبط:

امباپه یونایتد را دوست دارد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر