10:35 24 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

پدری گونزالس پدیده بارسا در فصل جاری هر باری که در ترکیب اصلی قرار گرفته، نمایش درخشانی در کنار مسی داشته و یکی از بهترین حامیان کاپیتان کاتالان‌ها بوده است.

به گزارش اسپوتنیک، پدری گونزالس لوپز پدیده 17ساله این فصل بارسلونا در پست هافبک هجومی و اهل تنریف اسپانیاست.

هافبک 170 سانتی متری بلوگرانا که سابقه بازی در تیم های لاگونا و لاس پالماس را در کارنامه دارد، زیر نظر رونالد کومان سرمربی هالندی کاتالان‌ها به یکی از مهره های ثابت ترکیب گرانقیمت این تیم تبدیل شده و با ارائه یک فوتبال روبه‌جلو در دل هواداران آبی و اناری خیلی زود جا باز کرده است.

این بازیکن همکار و حامی خوبی برای مسی نیز بوده و در هر بازی که در ترکیب اصلی قرار گرفته، نمایش درخشانی در کنار لئو داشته و یکی از بهترین حامیان کاپیتان کاتالان‌ها بوده است.

پدری جوان تا حالا در پُست‌ هافبک پشت مهاجم بازی کرده و توانسته انتظارات را را برآورده کند. نمایش درخشان او لیونل مسی را به شدت تحت تاثیر خود قرار داده و همکاری بسیار خوبی با این بازیکن داشته است. آن‌ها به خوبی دارند به بازی کنار یکدیگر خو می‌گیرند و پدری هم خوشحال است که می‌تواند از فضایی که مسی بین خطوط به خصوص در سمت چپ زمین به وجود می‌آورد، استفاده کند.

در بازی‌هایی که پدری در زمین حضور داشته، مسی بیشترین پاس‌کاری را با این بازیکن جوان داشته و بسیار راحت در زمین بازی کرده است.

 

مرتبط:

حریفان رئال و بارسا در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مشخص شد + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر