11:47 25 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

امیلی روسود، نامزد ریاست باشگاه بارسلونا می‌گوید حقوق فعلی لیونل مسی با توجه به وضعیت مالی باشگاه منطقی نیست و در صورت تمدید با او باید دستمزش کاهش پیدا کند.

به گزارش اسپوتنیک، لیونل مسی که در اوایل سال جاری قصد جدایی از نوکمپ را داشت، کمتر از 7 ماه از قراردادش با کاتالان‌ها باقی مانده و در صورتی که تمدید نکند، می تواند در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شود.

در حالی که برخی از نامزدان ریاست باشگاه بارسلونا اصرار به ماندن مسی دارند، یکی از نامزدان می‌گوید که دستمزد این بازیکن بسیار هنگفت است و در صورتی که دستمزدش را کاهش ندهد، ماندن او در شرایط فعلی منطقی نیست.

امیلی روسود که در میان شش مدیری بود که به دلیل اعتراض به مدیریت ژوزپ ماریا بارتومئو استعفا کرد، معتقد است که آینده و دوران شکوه دوباره باشگاه با مسی مرتبط است اما در صورت با او تمدید شود که دستمزدش را کاهش دهد.

او در این مورد به AS گفت:" ما نمی‌توانیم همه چیز را به مسی دهیم، و اگر این کار را کنیم کوچک می‌شویم و باید بزرگ فکر کنیم. آینده باشگاه در دست او است، اما در حال حاضر حقوق لئو منطقی نیست. من تا زمانی که مسئولیت باشگاه را به عهده نگیرم در این مورد با لئو صحبت نخواهم کرد اما در صورتی که رییس بارسا شوم، با او صحبت خواهم کرد تا دستمزدش را کاهش دهد زیرا اگر او جدا شود و به باشگاه دیگری برود، چنین دستمزدی دریافت نخواهد کرد".

این در حالی‌ست که مسی در هر ماه 7.3 میلیون پوند از بارسا درآمد کسب می کند.

مرتبط:

رونالدو، مسی و یا لواندوفسکی؛ هفت ساعت تا اعلام بهترین بازیکن سال جهان
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر