20:11 24 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

عملکرد درخشان دو مدافع جوان آبی‌اناری‌ها موجب شده تا نگرانی سرمربی هالندی در خط دفاعی تیمش کاهش پیدا کند.

به گزارش اسپوتنیک، مصدومیت ساموئل اومتیتی، جرارد پیکه، رونالد آرائوخو و کلمنت لنگله در فصل‌های گوناگون باعث شد تا رونالد کومان در پست دفاع میانی با مشکل مواجه شود و به دنبال جذب اریک گارسیا از منچسترسیتی در نقل و انتقالات جنوری بود.

گارسیا هنوز هم هدف اصلی تیم کاتالان است اما نگرانی از پر کردن پست دفاع میانی با عملکرد چشمگیر اخیر رونالد آرائوخو که مصدومیت را پشت سر گذاشته و اسکار مینگوئزا کاهش یافته است. کومان پس از بازی با رئال سوسیداد گفت:«آنها بازیکنان بارسلونا هستند و می‌توانند تحت فشار بازی کنند و نشان داده‌اند که در بازی کیفیت و آینده دارند. کاملاً به آنها اعتماد دارم»

سرمربی هالندی در پایان افزود«در این تیم رقابت وجود دارد اما من دو پسر جوان را به دلیل کیفیت و سرعت در دفاع انتخاب کرده‌ام. من واقعاً از چگونگی عملکرد آنها تاکنون خوشحالم. پیگیری اریک گارسیا ممکن است به دلیل مطالبات مالی منچسترسیتی دشوار شده باشد اما در حال حاضر دو بازیکن جوان امیدوار کننده در عقب  بازیکنان بارسلونا می توانند کمی راحت‌تر نفس بکشند».

بارسلونا و رئال سوسیداد در چارچوب یک دیدار زودهنگام از هفته نوزدهم لالیگا به مصاف هم رفتند. بلوگرانا در این بازی دو نیمه کاملا متفاوت را پشت سر گذاشت و در نهایبه به هر زحمتی که بود توانست کامبک نیمه اول خود را حفظ کند و پیروز زمین لقب بگیرد.

مرتبط:

کومان: با این روحیه و این جنگندگی، بارسلونا به جایگاه واقعی خود برمی‌گردد
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر