11:18 31 جولای 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

فوق ستاره آرجنتینی بارسلونا از تمجید اسطوره فوتبال برازیل تشکر کرد.

به گزارش اسپوتنیک، پله اسطوره فوتبال برازیل شب گذشته رسیدن لیونل مسی به رکورد گلزنی او در یک باشگاه را به ستاره آرژانتینی تبریک گفت.

حالا نیز لیونل مسی از پله تشکر کرد و با انتشار پستی در اینستاگرام نوشت:«از صحبت‌های شما متشکرم، خوشحالم که این سخنان را شخص بزرگی مثل شما گفته است. از راه دور شما را در آغوش می‌گیرم».

اسطوره فوتبال برازیل رسیدن لیونل مسی به رکورد گلزنی او در یک باشگاه را به ستاره آرجنتینی تبریک گفت. پله با تبریک به مسی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:«وقتی قلب انسان مملو از عشق باشد عوض کردن مسیر دشوار می‌شود. من هم مثل تو می دانم عشق ورزیدن به پوشیدن هر روزه یک پیراهن چه معنایی دارد. من نیز می دانم هیچ جا خانه خود آدم نمی شود».

مسی در جریان دیدار مقابل والنسیا یک رکورد دیگر نیز به کلکسیون افتخارات خود اضافه کرد. لیونل مسی دیشب و در دقایق پایانی نیمه اول دیدار با والنسیا موفق به گلزنی شده و با رکورد پله به عنوان بیشترین گل زده برای یک باشگاه برابری کرد. بدین ترتیب لیونل مسی توانسته 643 گل در 745 بازی در لباس بارسا به ثمر رسانده و با رکورد پله در سانتوس با زدن 643 گل در 757 مسابقه برابری کند.

View this post on Instagram

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

 

 

مرتبط:

بارسا 2 – والنسیا 2؛ تقسیم امتیازها در شب برابری مسی با رکورد تاریخی پله + عکس
پله به مسی: به خاطر این رکورد و دورانت در بارسا برایت تبریک میگویم!+عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر