16:43 23 جنوری 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

احتمال برکناری میکل آرتتا از سرمربیگری آرسنال افزایش یافته است.

به گزارش اسپوتنیک، نتایجی که میکل آرتتا با آرسنال در لیگ برتر انگلیس گرفته بسیار ضعیف بوده و توپچی‌ها با کسب 14 امتیاز از 14 دیدار در رده پانزدهم حضور دارند و خطر سقوط از لیگ برتر جزیره را حس می‌کنند.

نشریه «دِیلی میرر» فاش کرد میکل آرتتا با بحران عمیقی مواجه شده و شرایط ناامیدکننده‌ای را سپری می‌کند. بازیکنان تیم نتوانستند خواسته‌های او را درون زمین اجرایی کنند و بین دو نیمه هم در رختکن تیم بازیکنان نسبت به عملکرد یکدیگر معترض هستند. ادامه این روند جدایی سرمربی اسپانیایی را از آرسنال به همراه دارد.

با این حال گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که باشگاه آرسنال قصد دارد به بهترین شکل ممکن در جنوری از میکل آرتتا حمایت کند و یکی از اقدامات در این راستا تقویت خط هافبک این تیم است؛ تا جایی که گفته می شود باشگاه لندنی قصد دارد ایسکو، هافبک نیمکت‌نشین رئال مادرید را به خدمت بگیرد.

روند نتایج ضعیف آرسنال در این فصل لیگ برتر انگلیس ادامه یافت و این تیم در دیدار برابر اورتون نیز با نتیجه 2 بر یک شکست خورد. با این نتیجه آرسنال از 14 بازی اول خود در لیگ برتر انگلیس تنها 14 امتیاز کسب کرده است که بدترین نتیجه ممکن در نیم قرن گذشته است.

آرسنال در بازی بعدی خود باید در جام اتحادیه انگلیس به دیدار منچسترسیتی برود.

 

مرتبط:

اورتون 2 – آرسنال 1؛ 7 بازی بدون پیروزی، بحران توپچی‌ها عمیق‌تر شد
آرسنال بحران زده؛ "رختکن سمی" با "جناح‌های مختلف"
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر