21:29 16 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

سرمربی فرانسوی رئال مادرید با اطمینا می‌گوید تیمش در فصل کنونی هم موفق می‌شود

به گزارش اسپوتنیک، زین‌الدین زیدان، سرمربی رئلا مادرید پس از کسب جایزه بهترین مربی سال لالیگا می‌گوید که با جان و دل تلاش می‌کند و با ترکیب خوبی که دارد، در فصل جاری لالیگا هم موفق خواهند شد.

زیدان پس از دریافت این جایزه گفت:«پس از مشکلاتی که کرونا ایجاد و مدتی مسابقات تعطیل شد، بازیکنان برای بازگشت به میادین انگیزه زیادی داشتند. ما به کاری که می‌کنیم باور داریم. مهم این است و بقیه اش به اتفاقات در طول مسیر بستگی دارد. ما اگر در زمین از جان و دل مایه بگذاریم می‌توانیم موفق شویم چون خیلی خوب هستیم».
سرمربی کهکشانی‌های مادرید در پایان صحبت‌هایش همچنان در خصوص شرایط رئال بیان داشت:«در فصل جاری شروع خوبی نداشتیم اما در هفته‌های اخیر به بُردهای متوالی دست یافتیم و توان تکرار موفقیت‌ها را داریم. نفرات خیلی خوبی داریم که با تمام توان تلاش می کنند و می‌توانیم اتفاقات را به سود خود رقم بزنیم».

شب گذشته زین‌الدین زیدان به صورت مشترک با «یولین لوپتگی»‌ از سویا، جایزه بهترین مربی لیگ باشگاه‌های اسپانیا را از آن خود کرد. جایزه‌ای که هر سال به بهترین مربی فصل لالیگا اهدا می‌شود. زیدان که فصل گذشته رئال مادرید را در لالیگا به قهرمانی رساند شایسته دریافت جایزه میگل نونیوز تشخیص داده شد.

رئال‌مادرید هم اکنون با ۲۹ امتیاز در رتبه دوم جدول لالیگا قرار دارد. اتلتیکومادرید با همین تعداد امتیاز و دو بازی کمتر، صدرنشین است.

 

 

مرتبط:

خروج از بحران با 12 بازیکن؛ مهره‌های مورد اعتماد زیدان چه کسانی اند؟
جایزه بهترین سرمربی فصل لالیگا به زیدان رسید + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر