07:16 14 جون 2021
ورزش
دریافت لینک کوتاه
0 0 0
ما را در دنبال کنید

باشگاه پاری‌سن‌جرمن تلاش خواهد کرد یان اوبلاک دروازه‌بان گرانقیمت اتلتیکومادرید را برای فصل بعد جذب کند.

به گزارش اسپوتنیک، باشگاه پاری‌سن‌جرمن علاقه دارد برای فصل بعد یان اوبلاک دروازه‌بان اسلوونیایی اتلتیکومادرید را به خدمت بگیرد.

نشریه «دیلی‌میل» در همین رابطه مدعی شد که اوبلاک 27 ساله در صدر لیست خرید پاریسی‌ها است، اما مبلغ پایینی ندارد و باشگاه فرانسوی برای جذبش باید پول فسخ قراردادش را بپردازد. مبلغ فسخ قرارداد اوبلاک با مادریدی‌ها 109میلیون پوند است و شاید با توجه به بهبود شرایط اتلتیکو او تمایلی به جدایی از تیمش نداشته باشد.

او که در سال 2014 از بنفیکا به سرخ و سفیدپوشان مادریدی پیوست از جدایی از اتلتیکومادرید احتمالاً استقبال خواهد کرد، چون به دنبال کسب قهرمانی‌های معتبر است و پاری‌سن‌جرمن می‌تواند مقصد بعدی این دروازه‌بان خوشنام باشد. در بازار نقل‌وانتقالات ارزش اوبلاک 90 میلیون یورو تخمین زده شده است و در صورتی که او راهی پی‌اس‌جی شود، رقیب کیلور ناواس برای ایستادن در درون دروازه پاریسی‌ها خواهد شد.

اوبلاک که تاکنون با اتلتیکوماردید یک قهرمانی در سوپرجام اسپانیا، یک قهرمانی در لیگ اروپا و یک قهرمانی در سوپرجام اروپا را تجربه کرده، تا سال 2023 تحت‌قرارداد این باشگاه اسپانیایی است.

 

 

 

مرتبط:

اوبلاک از چشم چلسی افتاد؛ لمپارد به فکر دیگریست
پیام احساسی اوبلاک به هوادران اتلتیکو + عکس
قوانین اظهار نظر بحث
نظر از طریق اسپوتنیکنظر از طریق فیسبوک
  • نظر